Intīmsalons "Labi" - Zagšana

Alfrēda Kalniņa Iela 8, Centra Rajons, Rīga, Lv-1050 salonā labi notiek sex zagšana dzeršana narkotikas. Paši darbinieki transvestits diāna jeb artūrs, vladislavs kehrs jeb vladiks un jānis apzog piedzerusos klientus. Iekšā laiž visus pillā narkomāņus zagļus ka tik lai maksā ieejas maksu, bieži aicina savus draugus lai aptīra zolīdus klientus. Saimieks žīds to visu zin bet viņam viss vienalga, galvenais lai maksā ieejas maksu. Sodoma gomora pašā rīgas centrā.

Kolta 22.02.2019

Gribētu redzēt sex zagšanu...

RAMONA👀 22.02.2019

Tu būtu tas zolīdais klients?

Vladlv 10.06.2019

E edmundo22 09.02.2020

Jā,salonā labi tīrākā klientu apkāšana notiek!

E edmundo22 09.02.2020

Paģiraina neizgulējusies masiere gados jau-kāš riktīgi gan naudu,gan laiku!Par dažiem pieskārieniem prasa 50eiro,ja nedod,ļoti vēsa,augstprātīga attieksme-nevienam vairāk neiesaku salonu Labi!sačakarēja tikai garīgo un viss!