Intīmpreču salons "Labi" - Apskaitīšana

Vēlos Jūs informēt, ka apmeklējot intīmpreču salonu "Labi" kas atrodas pretī Maskavas namam saskaros ar nepatīkamu situāciju-salona darbiniece vārda Valērija mani apskaitīja par ievērojāmu summu un pat neatvainojās. Esmu turīgs cilvēks, bet šī situācija man šķita nepieņemama. Darbiniece bija izteikti nelaipna pret mani, kā pret klientu. Esmu nepatīkami pārsteigts par šādu attieksmi. Apmēklējot līdzigus salonus ārvalstīs personāla atiieksme bija daudz pozitīvāka. Iesaku salona vadībai nomainīt šo darbinieci.

Likumsargs 20.07.2012

Ja katra sūdzībnieka dēļ sāks mainīt darbiniekus, tad Latvijā būs 20% bezdarbs!
Šitie biezie jau galīgi nekaunīgi palikuši. Nopērk vienu vibratoru, bet uzvedās tā, it kā viss veikals viņiem piederētu!

; ;DDDDDDD 20.07.2012

noteikti kād spediņš vai dročīt bija aizgājis

B belladonna 02.08.2012

Piekrītu ar Jāni. Man bija līdzīga situācija. Mani apskaitīja par ievērojamu naudas summu ta pati pardevēja vārda Valērija. Ka arī viņa bezkaunīgi uzvedas darba vietā un runāja rupji apkalpojot klientus. Gribu izteikt savu neapmierinātību par viņas darbu un pieprasu salona direkcijai pievērst uzmanību viņas darba pienākumu izpildei, darbam ar klientu utt. Klients ir tāds pats cilvēks, ka viņa un pārdevējai nebija nekadu tiesību apskaitīt klientu. Neskatoties uz to vai viņš ir turīgs vai nē. Ir tāds izteiciens, ko nevaru nepieminēt dotāja gadījumā. "Pārdevējs ir priekš klienta, nevis otrādi." Žēl kā intīmpreču salona "Labi" darbiniece Valērija uzskāta citādāk.

N nets 19.09.2012

Cien. Jāni Liepiņ! Pretī Maskavas namam atrodas intīmpreču veikals "Kupidons +" Tur arī strādā pārdevēja Valērija.
AR VEIKALU "LABI" TAM NAV NEKĀDA SAKARA! Cik esmu novērojis pats, veikalos "LABI" strādā adekvāti pārdevēji un tā pati prece ir krietni lētāka.

SEXshopu pastāvīgais apmeklētājs

Jāzeps Kronšteins

I inis4 01.11.2015

Labdien, velos informet Kalnina 8, ir videozale, butu labi, ja taa tiktu regulari tiirita no visadiem dzerajiem un parguletajiem pa 5 eiro uz 3-5 dienam, regulari vajadzetu visus dziit ara vai ari, lai maksa no rita atkal par pakalpojumu, biju 2 reizes 3 dienaas, ieiet nav iespejams, dinga drausmiga, vieni un tie pasi dzerstas un parejiem reali nelauj skatities, jo tas ir pakalpojums visiem, nevis atseviski individi sak visus dziit ara, vairak jaskatas no ceturdienas lidz svetdienai, tomer jabut veedinamam telpam, nevis viss tur liip grida no meesliem, piesmekets, skali blaustas, reali citiem nelauj skatities vai sniegt pakalpojumu, taa ir tomer sabiedriska vieta, nevis dzivoklis, kur var dzivoties nedelam pa 5 eiro

I inis4 01.11.2015

Ludzu paverojiet videozali, lai nedelam nedzivotu vieni un tie pasi klienti, pardzerusies, smird, smaka drausmiga, blaustas, par katru diennakti, lai maksa 5 eiro visus no rita jadzen ara, vini reali pardzeras un uzvedas ta kaa sava dzivokli un trauce citiem klientie, tas ir sabiedrisks pakalpojums, nevis del daziem pardzerusiem individiem