internetveikals vissauto.lv - motoreļļa

Galīgais sviests tur Bolderājā, vienas pussintētiskās eļļas vietā kas redzama mājas lapā atnes citu zemākas klases unpar augstāku cenu, jāzvanās vairākas reizes un vēl 1 stundu jāgaida pagalmā!!! Laikam kamēr to eļļu safasē! Viltojums!!

K komentāri 25.01.2013

Publicēja: Mudite - par to neviens nešaubās, vārds pats par sevi runājošs.
Esmu pasūtījusi preci, kurjers arveda bez nekādām problēm, bet ja jus esat tik nabaga ka nevarat samaksāt par piegādi (~ap 3Ls) bet paši braucat uz Bolderāju pakaļ savai eļļai tad sediet un gaidiet. Un starp citu par preci kuru esmu pasutījusi arī nav nekādu iebildumu, jo autoservisā par lielāku naudu piedāvāja kaut kādu Ķinu, bet te normālu - pazīstamo ražotāju par zēmāko cenu :)
+ 1: Preces un naudu jāparbauda neatejot no kases, tad nebūs jārakstā šitādi komentāri, bet ja esi losene - tad pati vainīga :)

L labs_cilveks 28.02.2018

Pasūtījums maksāja €17 bet piegāde €4 un nevarēja piegādāt, ārpus kritikas "kantoris".