www.sudzibas.lv Internetveikals Superzebra.lv Nekvalitatīva prece. Patērētāja ignorēšana. Problēmas nerisināšana. Pat ņirgāšanās par pircēju

Internetveikals Superzebra.lv - Nekvalitatīva prece. Patērētāja ignorēšana. Problēmas nerisināšana. Pat ņirgāšanās par pircēju

Pasūtīju preci
4 iepakojumus, 3,6 kvadrātmetrus
saņēmu preci. Apmaksu veicu kurjeram piegādes brīdī ar karti.
Pēc visām instrukcijām, kas norādītas pārdevēja mājaslapā pie konkrētās preces, veicu uzstādīšanu (pielīmēšanu) . Jau nākamajā dienā pēc 3d tapešu pielīmēšanas puse sāka līmēties vaļā. Neturās pie sienas. No 4 iepakojumiem divi Pilda savas funkcijas un otrie divi krīt nost no sienas. Pārdevējs nekādā ziņā nav pretimnākošs. Nav iespējams sazināties. Uz visiem e-pastiem atbild robots, vienu standarta atbildi, lai es rakstītu jautājumu, skaidrojumu vai vienalga ko.
Uz lūgumu sazināties ar mani telefoniski un risināt šo lietu - vispār tieku ignorēta.
Nekad nevienam neieteiktu izmantot šo internetveikalu, lai nebūtu jāpiedzīvo sliktas emocijas un sliktas kvalitātes preces "prieks" par lielu naudu.

Veronika Rudzinska 21.09.2023

Vēl desmit sūdzības, lūdzu, ar šiem purniem. ;)

M Motja 237711 02.02.2024

Заказала у них товар, нить для чистки холодильника Fridgefloss ( 2 шт), в DPD пакомате оплатила заказ 25,98 Евро. Дома посмотрела и тихий ужас, вместо моего заказа прислали нарезанные картонки, с описанием - декор.
На моё письмо, ответил явно робот, да это наша вина, мы перепутали заказ, но мы всё исправим, вышлем Вам ваш заказ, но оплатите почтовые расходы 10евро. Жаловаться некуда, телефона их нет, адреса нет, на мэйл стандартный ответ.