www.sudzibas.lv Internetveikals 220.lv Iekasē naudu,zinot, ka prece nav pieejama

Internetveikals 220.lv - Iekasē naudu,zinot, ka prece nav pieejama

Gribu pastāstīt par savu vilšanos, iepērkoties internetveikalā 220.lv, kad samaksa par preci tiek saņemta, zinot, ka preci nemaz nav iespējams piegādāt!
Ņemot vērā mājsaimniecībā radušos nepieciešamību pēc PVC plakanās šļūtenes (2”, 50 metri), kas akūti nepieciešama notekūdeņu atsūknēšanai ,2023. gada 22.jūlijā interneta veikalā 220.lv noformēju pasūtījumu Nr. 22705105 pasūtot PVC plakano šļūteni 2”, 50 metri (pārdevējs Greatsore), par pirkumu norēķinoties tai pašā brīdī, pirkuma maksa Eur 72,21 (t.sk. preces vērtība Eur 61,22). Par minēto darījumu saņēmu interneta veikala 220.lv apstiprinājumu, ka plānotais preces piegādes laiks 31.07.2023.
2023.gada 31. jūlijā saņēmu informāciju no interneta veikala 220.lv, ka piegāde kavēsies, plānotais pasūtījuma izpildes laiks 2023. gada 3. augusts. Fakts, ka pasūtījums kavējas, man rada būtiskus materiālos zaudējumus, bet ņemot vērā, ka PVC šļūtene man ļoti akūti nepieciešama, un šļūtenes iegādei esmu izlietojusi aizņemtus finanšu līdzekļus, nekas cits neatliek, kā gaidīt. 2023. gada 3.augustā no interneta veikala 200.lv atnāk informācija, ka pasūtījums kavēsies, plānotā izpilde - 2023. gada 8.augusts. 2023. gada 8.augustā no interneta veikala 220.lv atnāk informācija, ka pasūtījums atcelts un nauda tiks atgriezta 3-4 darba dienu laikā. Nauda man piederošajā bankas kontā ienāca 13.08.2023.
Taču ņemot vērā , cik ļoti akūti man nepieciešama PVC plakanā šļūtene, jo tās neesamība man rada būtiskus materiālos zaudējumus, nolēmu atkārtoti meklēt PVC plakano šļūteņu piedāvājumus, un nu internetveikala 220.lv piedāvājumā parādījās PVC plakanā šļūtene 2”, 50 metri (piegadātājs VidaXL), par cenu Eur 69,99 (piegāde bez maksas). Tā kā nauda par iepriekšējo atcelto pasūtījumu vēl nebija ienākusi, bet prece bija ļoti nepieciešama, veicu pasūtījumu 2023. gada 9.augustā,pasūtījuma Nr.23043835, ar internetveikalu par pirkumu uzreiz norēķinoties. Tajā pašā dienā saņēmu apstiprinājumu, ka sākta pasūtījuma izpilde, plānotais piegādes laiks 16.08.2023.
2023. gada 16. augustā saņēmu informāciju, ka pasūtījums kavēsies , izpildes datums 23.08.2023. Tai pašā dienā informācija, ka prece vairs nav pieejama, nauda tiks atgriezta. Nauda manā kontā tika ieskaitīta 2023. gada 20.augustā.
Liels bija mans pārsteigums, ka pēc atteikuma saņemšanas par to, ka prece nav pieejama, ielūkojoties interneta veikala 220.lv piedāvājumā, joprojām prece (PVC plakanā šļūtene 2”, 50 metri) ir pieejama un pat par vēl labāku cenu Eur 65,99. Par šo faktu 2023. gada 16. augustā plkst.12.55 sazinājos pa klientu atbalsta tālruni 25220220 un izskaidrojot iepriekš izveidojušos situāciju, interesējos par minētās preces iegādi. Darbinieks atbildēja , ka nevajag pasūtīt preci. Uz jautājumu, kā risināt iepriekš radušos situāciju, atbildēja, lai rakstot sūdzību.
Pārsteidzošs ir fakts, ka arī 2023. gada 28. augustā, kad nosūtīju iesniegumu SIA Pigu Latvia par minēto problēmu, interneta veikalā 220.lv ir pieejama iegādei PVC plakanā šļūtene 2”, 50 metri, piegādātājs Greatstore, cena Eur 69,73, plānotā piegāde uz mājām 4. septembrī. Ņemot vērā iepriekš minēto, uzskatu, ka interneta veikals 220. lv , ir manus naudas līdzekļus ,izmantojis savu saistību apmaksai, tādējādi gūstot sev materiālu labumu. Ņemot vērā, ka pēc informācijas nosūtīšanas klientam par to, ka prece nav pieejama, tā joprojām pieejama iegādei internetveikala mājaslapā un ir iespējama atkārtota tās pasūtīšana, un tiek iekasēta nauda par to,uzskatu, ka interneta veikals ir pārkāpis manas kā patērētāja tiesības un nodarījis reālus materiālus zaudējumus. Ņemot vērā iepriekš minēto, lūdzu atrisināt radušos situāciju, ņemot vērā man nodarītos materiālos zaudējumus.
Arī šodien, 2023.gada 1. septembrī prece PVC plakanā šļūtene (2”, 50 metri) ir pieejama pasūtīšanai internetveikalā 220.lv ( piegādātāji Greatstore un VidaXL). Uzskatu , ka tā ir ļoti negodprātīga prakse- zinot , ka prece nav pieejama, ļaut klientam to pasūtīt un apmaksāt, tādējādi ieķīlājot savus līdzekļus, jo prece tāpat netiks piegādāta.

Par minēto problēmu detalizēts iesniegums nosūtīts SIA Pigu Latvia 28.08.2023.