Internets - internets

Es dzivoju spirgus iela 2. Cik provaideriem nav zvanits optiskais internets mums nav pieejams. Ir pieejams lattelecom DSL 10 mgbit par 20 ls menesi! mans upload speed ir 0.76 apsolija 5 bet divi ir standarts, bet kad zvaniju man teica , ka musu maja lielaks atrums nav pieejams. Es stradaju interneta man vajag minimum upload speed 2mgbit spirgus iela 1 atklajas ka optiskais internets ir piejams 100 mgbit par 9ls/men. baltcom. Sanak ka pari ielai optiskais internets ir pieejams, jaunakas majas, bet ja maja ir vecaka netik elita tad sanakka tie ir lauki un optika nav pieejama! Jaunceltnes optika par 9 ls un musu maja 10 mgbit par 20ls/men. Iznak ka musu maja ir nabadzigaka un mums jamaksa vairak par preci kas ir sliktaka, par to kas ir pieejama pari ielai!
Mna alga ir atkariga no interneta kvalitates, man ir japarcel mana maja lai ieklautos baltcom standarta!?

Loti ceru uz jusu palidzibu! Ar cienu Anzelika!

R rolego 08.05.2012

Pats esmu stradajis interneta provaideri par tehniki, ar tam kabelu vilksanam ir loti interesanti.
Katrai majai vajag uztaisit projektu un saskanot ar namu parvaldi vai ipasnieku.
Esmu redzejis ka ipasnieks par maaju prasa gadaa ap 2, 000ls lai atlautu ievilkt internetu.

Ir ari praksee redzeti varianti ka Lattelecom tur monopolu, maksa majas saimniekam, vai iedod pakalpojumus par velti, lai tikai sini majaa netiek cits provaideris ieksaa.

Uzzvani uz Baltcom tehnisko dienestu un uzjauta, kapec tava majaa nav pieejams optiskais internets, viniem noteikti ir informacija.

J janvaris 22.05.2012

Nu, ja jau pāri ielai ir, tad investējiet savā darbā un pievelciet to internetu izmantojot 5Ghz bezvadu iekārtas no Mikrotik - pa kādiem 90Ls, Jums būs 80-100mbit.
Nu, bet ja tādas naudas nav, tad sēžam klusi un priecājamies par to, kas ir.