www.sudzibas.lv Internetaptieka.lv Komunikācija un solījumu "pildīšana"

Internetaptieka.lv - Komunikācija un solījumu "pildīšana"

Mājas lapa un reklāma Star FM sola superātru piegādi. Mājas lapā norādīts, ka pasūtot līdz pl.14:30, piegāde jau nākamajā dienā. Pasūtīju preci 11:30 (ir gan pasūtījuma gan apmaksas apstiprinājums no viņu puses). Nākamajā dienā gaidu kaut mazāko ziņu, kaut e-pastu, kaut sms par piegādi, bet plkst.15:00 vēl neviens nav licies par mani ne zinis. Kad zvanu un jautāju, kas notiek, kur ir un kad būs mans pasūtījums, tad man atbild, ka šodien esot tik viens kurjers un nezinot vai vispār paspēs, nākamā piegāde pēc 2 dienām. Vai tiešām no rīta man neviens nevarēja atsūtīt e-pastu vai sms par radušos situāciju?

T tā tur 16.11.2015

Man šķiet, ka tur bija tā, ka, ja pasūta līdz 14:30 piegādās nākamajā dienā ar Pasta Staciju. Par kurjeriem nebija minēti laiki

M mamma_mamma 16.11.2015

Šobrīd ļoti aktīvi reklamē, ka arī ar kurjeru piegādā ļoti ātri utt. Galu galā, tajā dienā bija sms, ka ir nodots kurjeram un tuvākajā laikā sazināsies. Diemžēl pat šodien (kad jau 5 dienas ar mani neviens nesazinājās), tikai tad, kad pati sāku interesēties, tad kkas tiek pakustināts, Un apstiprinājuma e-pastā bija norādīts piegādes datums.
KOMUNIKĀCIJA AR PIRCĒJU!!!
Šobrīd jau esmu atteikusies no sava pasūtījuma. Pa telefonu solīja tūlīt pat atgriezt naudu, pagājušas jau 5h un naudas nav un uz tel.neatbild. Banka viena.

C Christina Ibadova 03.01.2017

Ja, tur drausmigi darbinieki un drausmigs serviss

R Raimonds Raimonds 08.02.2018

MAN ARI TADA PATI SITUACIJA. ZĀLES VARĒS SAŅEMT TAD KAB BŪŠU VESELS. TREŠĀ DIENA UN NEKĀ VĒL NAV. TIKAI SOLĪJUMI.

A Anna Ozola 22.05.2018

Nekādu problēmu nebija. Saņēmu visu, kā bija solīts. Izmantoju Pasta stacijas pakalpojumus sūtījuma saņemšanai.
Pienāca epasts, ka sūtījums atdots kurjeram un pēc pāris stundām jau saņēmu izziņu, ka varu izņemt.
Kopā no apmaksas brīža līdz saņemšanai 2 dienas.

G Griķis88 13.06.2018

Ik katrā firmā var gadīties kādas problēmas. Tas ir tikai normāli.
Es pasūtīju ar pasta staciju ap 9.40 un sms pienāca tajā pat dienā ap 14.30 ka prece jau ir pakomātā.

Bijām pasūtījuši bērnam knupīti. Atnāca nepareizā krāsā. Mājaslapā knupīts piedāvāts zilā krāsā, ko mēs arī velējāmies. Saņemam knupīti nrsaprotama iemesla dēļ rozā krāsā. Sarunājām apmaiņu ar administratoru, bet apmaiņa netika veikta, nekāda atbilde netika sniegta! Serviss ir viss zemākajā līmenī! Nevienam neiesaku ar šo veikalu sasieties😡