Interneta veikals BM/Baltic Mibile - Mobilais telefons/defekti

Lūdzu padomu! Vai tas, ka mobilais telefons izslēdzas ik pa laikam, pazūd kontakti ir uzskatāmi par ´´programmatūras problēmām´´ , t.i. telefona pārdevējs var atteikties atgriezt naudu par nekvalitatīvu preci, jo tie nav ražošanas defekti.
Telefona īpašnieks ir uzņēmums, kas sarežģī šo lietu, jo PTA likums uzņēmumus nepasargā.
Vai ir kādam līdzīga problēma bijusi? Kā risināt? Tikai caur tiesu?

I

D dace777 20.03.2012

Pēc pieredzes varu teikt, ka slēdzienus sniedz oficiālie servisa centri, uz kā pamata pārdevējs atgriež naudu, veic maiņu vai garantijas remontu. Ja ir iespējams remonts garantijas ietvaros, tad telefona maiņa vai naudas atgriešana nav pamatota. Piemēram, Tele 2 izskata maiņas iespējas tikai pēc 3/4 remonta, neatkarīgi uzņēmums vai privātpersona, tā kā remontē savu telefonu kamēr garantija darbojas :)

Sardele 20.03.2012

Superkristaaltiirajai un visaadi citaadi erudiitajai Sauliitei arii sheit ir ko teikt. Ku vareni. Veel tik truukst kaads Ausainiisha un Laachpleesha domu grauds. Nu, vechi?

Sardele 20.03.2012

Haha, Sauliit, ko tik shvaki? Maz graamatas lasi, ka kaa taadam papagailim viens un tas pats jaaatkaarto? Nomaini plati, chabuliit - jau apniki kaadu briidi atpakalj.

Sardele 20.03.2012

Argumentus es mineeju pietiekoshi. Ja tu tos nespeeji uzsuukt, es jau teicu - pretenzijas pie sava daktera.

Nez tu dziivee arii tikpat pashtaisna, kvadraataini domaajosha sterva esi, jeb tikai interneta komentaaros par taadu izliecies? Nu taads kaa bitch alter ego.

P.S. Vari neatbildeet - viss jau taapat ir skaidrs.

Ausainītis 20.03.2012

Sākumā nesapratu kas šeit smird! Izrādās kaķa gaļas sardele sākusi maitāties!

Sardele 20.03.2012

Sauliit, komentaaru par kakjiiti gadiijumaa nerakstiiji tu? Labaakaa aizstaaviiba ir uzbrukums, vai ne? Kaut kaa jociigi, ka tev taa kozh kaulaa, kad tev saak virsuu lekt, kameer pati iipashus sirdsapzinjas paarmetumus citiem lecot augumaa, neizjuuti.
Runaajot par argumentiem: konkreeti shajaa suudziibaa cilveeks nevienu nenomelnoja, bet gan luudza padomu. Dace777 to, piemeeram, uztveera adekvaati. Es savukaart atbildeeju un kacinaaju konkreeti TEVI. Izdevaas izskaidrot tavaam rocket scientistes smadzeneem?

P.S. Sveiks, Ausainiit! Tu arii rados papagailiishiem. Aaawww, ku jawWWwKiNjiii. :))))) xD ;))) :> ^_^

Ausainītis 20.03.2012

Bet tu taču mani aicināji! Izgudro ko svaigāku, par papagaiļiem jau lasīju.Kad izgudrosi, paaicini, parādā nepalikšu!

Sardele 20.03.2012

Sauliit, ko tu piipee? Paarlasi savus tekstus pie suudziibas par kakji. Neko diivainu tur nemani? Kuras klases liimenis tas, nez ir? Un kursh nu buutu kaut ko runaajis par "anoniimo varoni". Es nebiju tas, kursh trijataa uzbruka cilveekam ar truliem tekstiem. Gan jau juus dziivee nekad nekaadi negadiijumi nepiemeklees, daargie draugi. Ko gribeeju pieraadiit, to arii pieraadiiju. Juus tieshaam esat taadi par kaadiem izliekaties - juusu reakcija to lieliski paraadiija. Vieniigaa ceriiba, ka varbuut esat nenobriedushi tiinji. Bet par to kaa reiz visvairaak sanaak shaubiities. Visu gaishu.

Ausainītis 20.03.2012

Laikam jau tev ar tiem kaķīsiem ir kas kopējs, ja Sauliites rakstītais tik spēcīgi iekoda kaulā! Laikam kāds no anonīmajiem zoofiliem.