Interneta veikals 2BB - Maldina klientu

Tāda vilšanās sanāca ar šo internetveikalu. Pasūtīju veikalā izvēlēto preci - TV, atnāca apstiprinājums, atzvanīja pārstāvis, solīja ka manta būs nākamās nedēļas sākumā. Šķita viss ļoti labi, kad pienāca tās nākamās nedēļas otra puse, tad zvanu un interesējos kur tad pasūtījums. Saka ka nebūs par solītajiem 361 Ls, bet par 395! Manā skatījumā ļoti liels sadārdzinājums. Nez kas lēcies? Vai lata kurss pret eiro tik katastrofāli izmainījies? Laikam jau klientus Latvijā drīkst čakarēt kā mazos ezīšus, kad par daudz būs neapmierinātu šī veikala klientu tad nomainīs izkārtni un ņirgāsies tālāk par klientiem. Nu kā jau pie mums visos līmeņos. Žēl izniekotā, nogaidītā laika, žēl ka vīra vārdam ticēt nevar. Neticiet un neiepērkaties internetveikalā 2BB!

K

donna b 14.02.2013

Kapec nevar pasutit tur, kur parasti ir prece un nemainas cena? Piem. 220.lv vai xnet.lv. Ne, pasutat kaut kur, kur viena web-lapa sodien, bet cita ritdien, un pec tam brianties, ka can mainas vai vispar neko nepiegada.

U uzzy 15.02.2013

Tak paši vainīgi! Ja nevar man piegādāt par pirmo cenu, par kuru jau ir vienojošies, tad lai viņi to telivizoru iebāž sev kaut kur citur...