www.sudzibas.lv interneta/ tel. kompānijas telefona un interneta nepieejamība

interneta/ tel. kompānijas - telefona un interneta nepieejamība

Es jau 3 gadus vēlos pieslēgt normālu internetu pa saprātīgām cenām! Dzīvoju Rīgā, Šampēterī (starp zolitūdi un zaslauku). Esmu gājis pie vairākiem interneta un telefonsakaru sniedzējiem ar lūgumu ievilkt telefonlīniju Rīgā. Bet visiem ir atbilde, ka tas nav iespējams dotajā momentā, vai ir iespējams, bet par nieka 2000 ls, protams piedāvāja arī 2 iespēju! Likt stabus caur visu kaimiņu dārzu un mūsu dārzu, tas izmaksātu bišku lētāk 1700 ls ( problēma tāda ka ne es savā dārzā gribu stabus, ne kaimiņi savā) KAS TĀS PAR UZPŪSTĀM REKLĀMĀM?! Internets pieejams visā RĪgā. Laikam nākošajam, kas tādu reklāmu palaidīs - tiesā iesūdzēšu, vai pieprasīšu, lai ievelk man internetu un parasto telefonu!

Pagaidām pieejamie interneti ir lmt/ tele2/ bi-fri un lattelecom bezvadu internetu... Ātrums vienkārši iespārda un cenas vēl jo vairāk.

K Krāns 15.03.2011

Aazi kurš tev privātmājā atsevišķi internetu vilks! Tas ir visās privātmājās, neies taču neviens tev pa brīvu internetu individuāli vilkt! Ja dzīvo daudzdzīvokļu namā tad tur jau kanālā kabelis ir, atliek vienīgi negaru vadiņu ievilkt dzīvoklī, uzstādīt modemu un viss, a tur varbūt pat 500m jādrāž ārā asfalts vai zeme! Privātmājām ir savi plusi un mīnusi.

H harijs 15.03.2011

Nodibini ielas grupu kas vēlas netu, salasi naudiņas un uz priekšu.
ja būs vismaz 60% tad vilks. Jo vairāk, jo lētāk.

S specuks 17.03.2011

Nuu vecīt tā atpalikt no dzīves! Ara tak 21.gadsimts visur bezvadu tehnoloģijas bet tu dārzs ...stabi :)) Izej dārzā apskaties tuvāko daudzstaveni aizstaigā lidz tai apskaties interneta reklāmas izvelies sakarīgāko.Uzzvani pasaki ka tev ir divi gab. NS5 un tu gribi inetu. Pec pārs dienām baudīsi normalu 100mbit inetu pa normalu ciparu.