www.sudzibas.lv interneta portāls nekorekta izturēšanās pret klientiem

interneta portāls - nekorekta izturēšanās pret klientiem

Ļoti satriekta jūtos par to, ka mūsu valstī ir tāds portāls www.tauta.lv, kur stipri tiek ierobežotas cilvēka tiesības brīvi izteikties. Portāla noteikumi jau ir pret vārda brīvību, piemēram, nedrīkt kritizēt portālu, tā administrāciju. Izklausās pēc diktatūras.
Vai vispār šādas lietas tiek kontrolētas Latvijā?

D

L Loliks 25.06.2008

Ja tev, Dace, šajā saitā nepatīk, tad izstājies no tā. Šis portāls ir privāts un saimnieks pats nosaka likumus. Gan jau tu esi viena no tām, kuru dēļ slēdza sadaļu "Diskusijas".

ķ Ķecka 02.07.2008

normals portals, tikai vajadzetu vel lielaku stingribu, jo tiesham saradushies tik daudz rupekli, kuri raxtot rupeklibas, doma, ka ta ir kritika.
Varda briviba nenozime, visatlautiba un piekritu, - tas ir privatportals un Tev tur nav jaatrodas, ja nepatik. Starp citu ir ari iepazisanas portali, kuros var lamaties un izteikt visu ko velies

A Ak vai... 04.09.2008

Interesantākais jau ir tas, ka nav saprotams, kas tiek uzskatīts par lamām un rupjībām. Administrācija uzstājas ar paranoiskiem, sirdi plosošiem tekstiem - te valda naids, naids, naids... mūs lamā necenzētiem vārdiem, un tā tālāk tādā gaŗa. Bet nav ne naida, ne necenzētu vārdu. Un vecais, labis dzīvnieku fermas princips - vieni ir līdztiesīgāki pr citiem. Jautri, ka cilvēkiem liedz pieeju portālam par jautājumu uzdošanu administrācijai un administrācijas kritiku. Vārdu sakot, iespaids tāds, ka šie "arselonieši" (portāla īpašnieki reģistrēti Kanāriju salās, tak stipri jāšaubās, vai tā viņu Spānija nav tepat Ziepniekkalnā - ofšors, nodoklīši, pastkastīšu firmas...) Tā kā šai pašai firmai pieder arī portāls gay el vē (un internetā nav atrodams neviens tai peiderošs portāls Spānijā), tad, ar visu toleranci pret minoritātēm, tomēr rodas iepaids, ka īpašnieki ir garīgi nestabili minoritāšu pārstāvji ar asaraini literāru talantu apraudāt neesošas problēmas. Nu ļoti emocionāla tauta, es teiktu.

Z Zumzum 04.09.2008

Tiek apgalvots, ka lietotāji it kā graujot portāla "labo slavu", taču portāls ir orientēts uz to, lai atbalstītu minoritāšu izklaides klubus, grupveida seksa klubus, draiskās pirtiņas utml. Kada var būt "labā slava" portālam, kurā tiek atļauts publicēt dzimumorgānu tuvplāna foto?
Portāls pilnīgi noteikti vēršas pret lietotājiem, kuri atļaujas izteikt kritiku administrācijas virziena.

S sashutums 04.09.2008

Juutu sashutumu par shaa portaala adminju vai moderatoru darbu - atrodoties tur njemiet veeraa, ka tautaa lv tiek lasiita juusu korespondence ar citiem lietotaajiem, no pastkastiiteem pazuud mistiskaa kaartaa veestules, juusu rakstiitaa veestule vienam lietotaajam var nonaakt cita lietotaaja pastkastiitee. Pievienojos komentaaram par n-tajiem aizliegumiem - vieni "nedriikst" un "aizliegts". Aizgaaju no turienes, atstaajot naudu par neizlietoto sudraba kontu. Mani arii izbriina fakts par pastkastiites firmu. Kam diezin tiek maksaati nodooklji no naudinjas kuru iekasee par maksas pakalpojumiem? ??

J Jane Doe 04.09.2008

...un kur nu vēl zvans darbavietas sisadminam no portāla administrācijas, ar aicinājumu nobloķēt piekļuvi portālam. Un ne jau dēļ pumpaina, rupja tīņa, kurš izliekas par bezgala seksīgu vieglas uzvedības sievieti, bet dēļ vientuļas, 40-gadīgas sievietes, kura meklē attiecības un nav mierā ar administrācijas diktētajiem noteikumiem, neadekvātiem, salīdzinot ar maksu, par kādiem tiek abonēti portāla pakalpojumiem.

Nav saprotama portāla administrācijas attieksme, kad to aicina uz dialogu: lietotoājs vienkārši tiek nobloķēts!!! Bez paskaidrojumiem. Vārda ADMINISTRĀCIJA lietošana ir aizliegta, jebkurš mēģinājums apspriest administrāciju tiek iznīdēts saknē.
Tāpat tiek aizliegts apspriest lietotājus /vēl jo vairāk - dzēstus/, par to lietotājs tiek bloķēts. Tiek aizliegts lietotājiem vienam otru brīdināt par perversiem cilvēkiem ar dīvainiem aicinājumiem.

I inga 04.09.2008

Portaalaa peedeejos divus meeneshus valdiija miers un saskanja, pateicoties tam, ka izdevaas norobezjoties no paaris personaam, kuras tieshaam kjengaajaas, lietoja necenzeetus vaardus, niciigi un aizskaroshi izteicaas par daudziem lietotaajiem ilgstoshaa laika periodaa, kaa arii izplatiija baumas, celjot neslavu un aizskarot personu godu.Tad administraaciju viss apmierinaaja, un, lai cik diivaini tas nebuutu, sho personu portaala lietoshanas paarkaapumi likaas itin pienjemami, un sho personu darbiibas netika un netiek ierobezjota.
Nu luuk-pagaaja paaris meeneshi, un-bladaac- administraacija uzsaak ljoti iipatneejas darbiibas, kuras savaadaak kaa par atklaatu provokaaciju un veershanos pret sev netiikamaam personaam, nosaukt nevar.
Un tautai el vee netiikamaas personas vnk bez ieprieksheeja briidinaajuma, bez iemesla, bez paskaidrojumiem tiek blokjeetas.
Atvainojiet, bet paarsvaraa visas iestaades /iipashi izklaizju vietas/ ir privaatas.Ja es tagad aizieshu uz krogu, kur mani slikti apkalpos, iztureesies neveeriigi, pasniegs bojaatu eedienu, es nedriiksteeshu celt iebildumus?Un, ja celshu, tad mani izmetiis pa durviim?Nu vai ziniet, ko taadu var piedziivot tikai tauta.lv

B blibuks 04.09.2008

Par portālu tauta. lv sliktu šeit runā tikai tās kundzītes, kas tika izslēgtas par ķengāšanos. Pašas jau to nemanīja, cik cilvēkus aizskāra. Lai nu meklē citus portālus, kur var gānīties.

J Just 04.09.2008

Blēņas tas viss ir. Portālam vienkārši ir tehniskas problēmas, kuras vāji programmētāji nav spējīgi atrisināt, kaut vai to pašu "diskusiju" aizklapēšana - garai, žēlabainai un galīgi nepatiesai vēstulei sekoja īss paskaidrojums "tehnisku iemeslu dēļ", kas stāv kā stāvējis . Kā izteicās viens zinošs programmētājs, ar kuru pārrunāju šīs lietas - ja oho ir mersedess, tad tauta ir zaporožecs. Tā kā izvēle ir vienmēr.

J Jane Doe 06.09.2008

Ķengāšanās vai ne ķengāšanās, bet portāla uzturētājiem, acīmredzot, nav bijis zināms, ka izmantot portālā reģistrētos e-pastus uzlauzt ar portāla zināmajām parrolēm ir krimināli sodāms fakts. Arī ar to, cienījamie, rēķinieties, ka tautas.lv administrācijai ir visas tiesības reģistrēt jūsu IP adresi, e-pasta adreses un pat paroles un izmantot visus šos līdzekļus SAVĀM VAJADZĪBĀM. Visi šie dati, izrādās, IR TAUTAS.LV ĪPAŠUMS!

O olita 15.06.2009

...lai, tautas lv viedie admiņi met akmeni pirmie, ... ja kādu esmu aizvainojusi...Paldies par sapratni...ups-pārteicos:))))-...par izmešanu bez brīdinājuma un ...un...vispār nesaprotu-par ko...

W www.etransport.lv 28.12.2013

Tai vietā, lai apspriestos, mēs kašājāmies ... Tapēc nekad nekas nemainīsies

S sebis 12.10.2014

Portals 'tauta'''daras ka grib, , , te es vinu registresu, , , te dzesisu, , , nevajag nemaz lamaties, , , vini dara ka grib...un taisnibu par tautu neatradisi, , , vari rakstit, , kaut 100 vestulu...kas tie par cilvekiem tur sez, , , viena ;liela bezkauniba, , ,