www.sudzibas.lv Interbaltija Nekompetenti tiek veikts nekustamā īpašuma vĒrtējums

Interbaltija - Nekompetenti tiek veikts nekustamā īpašuma vĒrtējums

Izmantojām šī biroja pakalpojumus divas reizes. Diemžēl abas reizes secinājām, ka esam uzņērušies uz biroja negodprātīgu rīcību.
1) veicām nekustamā īpašuma vērtējumu. Diemžēl mājas vērtība bij zemāka nekā īpašnieks vēlējās un attiecāmies pirkt. Tā gadās... Bet diemžēl uzzinājām, ka šī pati māja jau pēc mēneša tika pārdota par lielu starpību. Rodas jautājums, kā mēneša laikā var tik ļoti mainīties mājas vērtība/

2) veicot vērtējumu otrai mājai, diemžēl arī bijām šokā, ka tik ļoti maz novērtēta. Izrādās, ka vērtētājam šajā mājā dzīvo ļoti tuva radiniece, kas ir ieinteresēta tur palikt. Rodas otrs jautājums... Vai tik nav interešu konflikts? Vai vērtētājs vispār varēja veikt šim nekustamajam īpašumam vērtēšanu?

Vēlos, lai citi uzmanās no šī biroja pakalpojumiem, jo saskatām ļoti nekompetentu, negodprātīgu rīcību un attieksmi pret godprātīgiem Latvijas pilsoņiem. Tautai jāzina savi "varoņi".

Ag

Vairāk sūdzības par Interbaltija

Tu Turkey901 27.11.2019

1) Māja nopirkta skaidrā naudā nevis kredītā, tā arī pārdeva!
2) Tas ir privāts kantoris un tādos nekādi interešu konflikti nepastāv!

Me Mego izmeklētājs 27.11.2019

Vai tad vienīgais vērtētāju kantoris latvijā?

Ul UL 30.11.2019

Kāds sakars vērtējumam ar pārdevēja noteikto cenu?Pilnīgs sviests ar šitiem gudrīšiem,kas. Visus sauc par krāpniekiem,nomelno ,bet paši aprobežoti idioti.