LV RU

AtrisinātaIntercartera SIA - Krāpšāna

Pat nedomājat neko pirkt no šiem cilvēkiem! Gribēju iegādāties nekustamo īpašumu no šīm personām. Izrādījās, ka īpašums bija ieķīlās un tā pārdošana nav iespējama, ko pārdevējs, krāpnieks slēpa no manis. Labi, ka manu uzmanību pievērsa manis piesaistīts jurists un notārs. Citādi tagad būtu iegādājies apķīlātu nekustamo īpašumu. Esat ļoti uzmanīgi! Neiesaistāties darījumos ar šīm personām!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Andris Bērziņš 23.03.2017

Puses savstarpēju sarunu rezultātā konstatēja, ka tas bija pārpratums un kļūda.

Vairāk sūdzības par Intercartera SIA

Komentāri (2)

Šāda persona nekad nav vērsusies pie Mums. Šī sūdzība ir ievietota ar mērķi kaitēt uzņēmuma saimnieciskajai darbībai un personu reputācijai. Par šo publikāciju ir nosūtīts Valsts policijai iesniegums, par kriminālprocesa ierosināšanu un publikācijas patiesā autora noskaidrošanu.

Ri Rick 06.06.2018

I trusted a friend (Martins Rukeris CEO of InterCartera) and getting caught in a pyramid scheme,losing 70,000 euro, then getting thrown in the hoosegow after this same friend breaks in your flats, changes the locks, then calls the police and shows them the weed he put in the flat he just broke into. In an apparent attempt to discredit me about my (and 2 or 3 other guys) getting ripped off and reporting his pyramid scheme.
Was supposed to be a chill Monday. I’m out now so no worries. But Martins Rukeris is a Con-artist and all around slimeball :/

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes