www.sudzibas.lv Intas Mūrnieces-Ģimenes ārstes prakse Ģimenes ārstes pavirša izturēšanās par mazākajiem pacientiem.

Intas Mūrnieces-Ģimenes ārstes prakse - Ģimenes ārstes pavirša izturēšanās par mazākajiem pacientiem.

Vēlos padalīties pieredzē manai mazulītei ir pieci menesīši pēc ģimenes ārstes Intas Mūrnieces nosūtijuma devāmies uz poti kas nepieciešama, uztaisot poti pret difteriju bērns zaudējis dzīvesprieku un visu laiku gulj ka ari uz nakti šausmīgi uzlec temperatura augsta un kermenīts pārkarst vairāk nav vēlmes šīs potes taisīt kā arī zvanot arstei pakonsulteties tiek nomest telefons.ahh šausmas.Es neciešu sūdzēties bet ja ārste ir profesionāla savā jomā viņai vajadzēja pabrīdināt kad ir kādi blakusparādibas efekti.Šodien piezvanot Ģimenes ārstei talruni pacēla medmāsa lūdza lai pārzvanu pēc 5.minūtēm,atzvanot man meta telefonu nost kā arī pēctam atlika malā laikam jo nevareju sazvanīt..Kā arī diemžēl veselības centrā 4 Ārste kas veica poti nebrīdināja kad var būt blakusparādības tā jau trešo dienu cīnamies ar temperatūras paaugstinasanos uz nakti kas arī mazulitei paaugstinajis jutigumu pat uz visklusako skaņu.