Intars Vaļko - Izvirtības

Grībēju pauzt dziļu un samilzušu sāpi par kādu tēviņu kurš ir seksuāli izmantosjis manu sievu arī vēl citu apkārtnes cilvēku meitas, māsas, mātes, sievas. Runa iet par Intaru Vaļko, muks jau bezgala, bet nevajag ar to manipulēt.
Kā, lai cīnos pret šo rupjo tēviņu kas ņem priekšā visu kas kustās, ja nekustās tad iekustina un izpiš tāpat.
Lielākā bezjēdzība ir tāda ka mana sieva no viņa ir sagrābstījusi bandu bērnu.
Vai tiešām viņš būs jānovaktē un jānogriež viņam tas daikts.
Brīdinu Tevi Valķo Intar, neklaiņo pa vienutļām un tumšām ielām, gan mēs Tevi novaktēsim, jo neesmu vienīgais kas to vēlas izdarīt.!!!

P

R robis 14.04.2010

Njā ir dzirdēts par šādiem tipiem, viņus sauc par jākļiem.
Ievieto viņa bildi, lai vis redz, ja ir tāda

L leo 14.04.2010

Draugiem.lv ir apskatāms
džeks izskatīgs, bet šitā jau izklausās ka par tālu aizgājis

N normāls čalis 15.04.2010

Vispār cik man zināms, tad šie ir nepatiesi meli!!!

Šo puisi labi pazīstu un zinu, ka viņš tāds nav!

D Deksters 15.04.2010

Nau dūmu bez uguns... katrā rajonā ir pa tādam maukuram

B bole 18.04.2010

Ko var dirst, normāls čalis.

N normāls čalis 18.04.2010

Tā visa ir huiņa!!! To rakstīja tāds stulbs civēks, vārdā Guntis Kovaļevskis!!!
Patiesībā viņš pats ir tāds jāklis kurš skaisti runā!

Neizdevies joks!

S Sampo 19.04.2010

Tie ir klaji meli, pazīstu Intaru Vaļko, viņam patīk mazi zēni

A arnis vilemsons 21.04.2010

Nevienu viņš nav izvarojis, citādi sēdētu ilgi un dikti! Pašas guļas apakšā un tad nav ko brīnīties?

D Deksnis 26.07.2010

No zila gaisa info nekad nerodās. Jebšu citiem vārdiem ko džeks iesējis to arī nākas pļaut.

T Troijs 26.07.2010

šits riktīgi iespārda, vajag viņu piesiet pie staba un pašu paņemt prieksā

G gribu. 29.07.2010

Zēnam laba reklāma, es ar viņu gribu, nevis tādu memļaku, ko sieva piekrāpj un jāraksta pa visu pasuli žēlabas.

I Ieva 30.07.2010

nezinu, ko sievietes viņā saskatījušas- laikam jums tur Madonā nav liela vīriešu izvēle... katrā ziņā- viņš nav manā gaumē :D

A Ainārs 30.07.2010

Jāni Lēvald - pidar jobani! Ja tu man vēl 1x pisīsies "tipa" bāzīsi savai muterei maukai un padauzai pimpi dirsā es izdrāzīšu tavu ģimeni piemājas musarā sūdos, ar pistu pakaļas anālo! Poņiel, sranais dauni?

G Grābeklis 30.07.2010

Tie kas bāž sīkiem pimpi pakaļā, tādiem vajag izgriezt pimpi uz otru pusi ibijomaķ, izrūnīt visu kuli jobani maķiri, ispist pašus piemājas musarā sūdos bļe, iemest aiz restēm ar puspistu ibalu bļeģ un ka-put ir jopt vaji maķ!

P Petux 30.07.2010

Jums bābas jobanās ir jāsaprot, ka tas džeks uz skritulenēm Dreiliņos 6. autobusa pieturā - Jnčiks Lēvalds ir totālais dalbajops, gejs, dročītājs utt. Šim čalītim labāk neļaut ar savu pipeli braukt pret savām pežām, jo J.Lēvalds ir pists bomzis bļa. Ja tas kroplis iebāzīs kādai maukai puļķi dirsā, tā dabūs sifili un ielīdīs bedrē pistiem pupiem pizduļey bļeģ.

J jauniete 01.08.2010

Te būs cietusi citu zēnu pašcieņa. Neviens jau nav vainīgs, ka uz Jums neviena neskatās - nodzērušies un nikni par to, kas ir aizgājis . Skauž.

A anita 02.08.2010

Nu ir sūdi Intar Vaļko tavas olas ripos kā akmentiņi pa kalnu,

L labs vards 17.08.2010

Intar, Tu esi viens nenogurdinaams erzelis.

N normāls čalis 17.08.2010

ko piepisās, čalis vispār vēl nav nevainību zaudējis, bet te btādi teksti:D