www.sudzibas.lv Instruktors Igors Gogoļevs Neadekvāta uzvedība, neprofesionalitāte

Instruktors Igors Gogoļevs - Neadekvāta uzvedība, neprofesionalitāte

Labdien! Nolēmu iegūt autovadītāja tiesības. Praktiskākajās nodarbībās autoskola fortunauto nozīmēja instruktoru Igoru Gogoļevu. Izvēles nebija, jo kārtoju uz automātisko kārbu. Naudu autoskola iekasēja, bet instruktorus nenodrošina! Igors Gogoļevs tik slikti runāja valsts valodā, ka grūti bij saprast norādes un komandas... Rokā instruktotam bija kaut kas līdzīgs žagaram vai rādāmkokam, ar kuru man uzšāva gan pa kājām, gan rokām un arī pirkstiem, kas bija sāpīgi! Vienreiz arī dabūju belzienu ar roku pa plecu! Nepārtaukti balss bija paaugstināta, bieži psihoja. Neiemācīja pilnīgi neko! Nedrīkstēju neko runāt, neko jautāt, viņa teiciens - ''molča"!
Lika nepareizi satvert Stūri. Kreisā - uz vienpatsmit, labā uz devini! Kā tad, lai ieslēdz pagriezienu, neatraujot roku no stūres! Tāda prasība eksāmenā nav, un to atkārtoja nepārtraukti. Reizēm pagriezina rādītāju vispār neatļāva ieslēgt! Patiešām, tā bija! Un iebilst neko nevarēju, jo taču neļāva runāt! Vispār to nevar iedomāties, ka šādam cilvēkam ir atļauja strādāt tādu darbu! Es jau vairs nerunāju par to, ka tas nav lēts prieks! Bet man bija jāiztur obligātās braukšanas.
Pēc tam pati sameklēju profesionālu, ieturētu instruktoru un sāku pa īstam mācīties. Sāku sev noticēt, un nu jau tiesības ir kabatā!
Ir arī audio ieraksts, bet slikta kvalitāte, jo telefons bija somā un skanēja radio, motors...
Paldies, ka iepazināties ar šādu ārprātu!

Papildināts Džigunda Gintere 05.01.2022

Igora Gogoļeva atbilstība ieņemtajam amatam !

G Gulbenietis 06.01.2022

Gandžunda, pagriezienus reizēm nedrīkst slēgt, lai nemaldinātu citus autobraucējus..

D Džigunda Gintere 06.01.2022

Piemēram, izbraucot no apļa ! Uzbļāva, lai neaiztiekot pagrieziena rādītāju ! ! ! Slims cilvēks !

Good Intentions 06.01.2022

Ir dažāda veida instruktori, bet ja ar komunikāciju ir pakaļā, tad var sanākt nervozi. Īpaši, kad braucējs nesaprot instruktoru un iespējams pielaiž kļūdas, kā arī nav pārliecināts savā braukšanā, tad labāk tiešām ''molča". lai nenovērstu uzmanību no ceļa.

D Džigunda Gintere 06.01.2022

Tad labāk tādu darbu nedarīt, ja nervu sistēma ir tik vāja un nenosvērta. Un fiziski aizskart braucot, tas tiešām ir ļoti bīstami, bet cilvēks nekontrolēja savu uzvedību.

Good Intentions 06.01.2022

"Kā tad, lai ieslēdz pagriezienu, neatraujot roku no stūres!"

Šis ir ļoti jēdzīgi. Nebija eksāmēnā, bet ir vērts mēģināt piešauties, jo katru reizi atstāt un noņemt vienu roku, lai pārslēgtu priekš jauna vadītāja ir risks.

D Džigunda Gintere 06.01.2022

Tagad, kad it tiesības un nesēž blakus Golubevs. Satveru stūrī pareizi un nav nekādas problēmas. Nez no kurienes, viņam šādas prasības ! Kā var mācīt nepareizi !

G Gii 06.01.2022

kreisā uz 11 un labā uz 9 - sanāk krustā rokas :D Laikam labā domāta uz 3 :)

Atvainojiet ! Tieši tā ...labā uz 3 😏