Instagram profils fasionbrandcornerr Kristiāna Jēkabsone - Krāpšana

Ieraudzīju šo instagram profilu, kur tiek tirgotas dažādas Skaistas mantas, protams vēlējos iegadāties šallīti, šallīte maksāja 27 euro. Ar mani sazinājās šī profila saimniece Kristiāna Jēkabsone. Iedeva savu konta nummuru, kur vārds bija norādīts Kristiāna Jēkabsone un atrakstīja, kad mans pasūtījums tik piegādāts pēc cik tur dienām, okey gaidu. Nu tā arī es gaidīju jau otro mēnesi, jo solīja pēc 8 nedēļām, ja neatnāks mana prece, es saņemšot naudiņu atpakaļ. Gaidīju savu preci, kamēr uzbāzīgi jautāju, jau kur mana naudiņa? Kristiāna Jēkabsone izdzēsa šo instagram profilu. Un tad es palieku ar lielu jautājumu? Visas sarakstes man ar šo krāpnieci ir un konta nummurs un vārds uzvārd, laikam jāgriežas policijā? Ļoti nesmuki, jo šalle, bija domāta kā dāvana un naudiņa man arī nekrīt no gaisa, lai es to uzdāvinātu Kristiānas Jēkabsones kundzei no Rīgas.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 14.04.2020

1. Iesniegums policijā, par iespejāmo krāpšanu
2. Iesniegums VID par nereģistrēto saimniecisko darbību
3. Iesniegums bankā (ar visu saraksta un iepriekšejo iesniegumu kopiju pielikumu), ar lūgumu izskatīt iespēju slēgt bankas kontu personai, kura iespejāms nodarbojās ar svešu bankas konta pārvaldīšanu veicot manipulācijas ar mērķi izvairīties no nodokļu nomaksas.

Viennozīmīgu rezultātu prognozēt grūti, bet var gadīties, ka Jūs sagādāsiet nopietnas problēmas šai kundzei...

Ja ir nepieciešama palīdzība: darbadrosibasadome [slēpt]@] inbox.lv

G Gabija Hoksa 07.11.2021

Wow, man patreiz tieši šis pats notiek. Vasarā pasūtīju kurpes no profila kas tajā laikā jau saucās goodscorner par 90 EIRO ! Visu laiku bažīgi jautāju kāpēc vēl nav un visu laiku mierināja , ka ir aizkavējies utt un tāpat kā jums, teica, ka atgriezīs naudu, ja nebūs... visu laiku rakstīju līdz brīdim, kad saucamā kristiāna Jēkabsone beidza atbildēt ziņām un nomainīja savu profilu uz littlebrandedcorner ! Neko tā arī neesmu saņēmusi!