Inspektores Līgas Sietiņas nekompetetā un neētiskā rīcība - Nekompetence un neētiskums

Man bija sakrājies IIN parāds, tāpēc uzrakstīju vēstuli VID, kurā uzdevu jautājumu par atmaksas grafika sastādīšanu. Vienkārši nevarēju nomaksāt, jo bija jāmaksā par medicīniskajiem, stomatoloģiskajiem pakalpojumiem, kā arī par kvalifikācijas celšanas kursiem, kuri arī ir piekami dārgi, bet man viss minētais ir vitāli svarīgs dzīvei un darbam. Dokumentus par minēto pakalpojumu apmaksu ieskenēju un nosūtīju VID.Man nekavējoties piezvanīga vecākā inspektore Līga Sietiņa no Ventspils un kliedza klausulē, ka es dzīvoju pāri līdzekļiem, izmantojot stomatoloģiskos un med. pakalpojumus, kā arī turpinu iet KAUT KĀDOS kursos, jo tas viss ir EKSTRAS. Viņas teiktais ir pretrunā ar LR normatīvajiem aktiem, nerunājot jau par ētikas nostādnēm. Ši būtnei profesionalitāte, kompetence, ētiskums ir sveši jēdzieni. Viņa arī meloja, ka uzreiz nākamajā dienā pēc lēmuma pieņemšanas par nodokļu parāda piedziņu nodokļu maksātājam tiek nobloķēts konts bankā. Tā tas nenotiek. Tiek doti 6 (seši) mēneši noreķiniem vai atmaksas grafika sastādīšanai. Atkal dezinformācija no viņas puses.Viņa arī mudināja mani aizņemties, lai norēķinātos par nodokļu parādu, kas arī nav pieļaujams. Nosūtīju sūdzību VID, ir jau pagājuši gandrīz 6 mēneši, bet nekādu ziņu par lietas izskatīšanu joprojām nav. Izskatās, ka tiek piesegta. Šādi gadījumi ļoti grauj uzticību VIDam. Ko var gribēt no sievietes, kas sociālajā tīklā Facebook ievietoja profila attēlu, kur ir redzama tikai viņas ķermeņa lejasdaļa. Manuprāt šādi viņa pauž attieksmi pret mums visiem.

B Bijusī kliente 21.12.2017

Jaunums šajā lietā. Sietiņas kundze FB profilā vairs nenorāda savu īsto uzvārdu un darba vietu, lai gan turpina reklamēt savus intīmpakalpojumus visas pasaules kungiem. Kā lai citādi izskaidro to, ka profila attēlā viņa ir ģerbusies arkartīgi īsos svārkos un stāv ka dzērve uz viena kāta. Intīmpakalpojumu sfērā tā ir zīme, ka sieviete gaida klientu. Ļoti ceru, ka pārmaiņas valsts struktūrās būs un no tām tiks patriekti līdzīgi eksemplāri.
P.S. Viņas profila bija redzama bilde: rudzu lauks un plikas kājas virs rudzu vārpām. Nevaru cienīt šādas amatpersonas!