www.sudzibas.lv Inserv.lv Nemaksā darba algas, nodarbina nelegāli, krāpj darbiniekus, maksā aploksnēs

Inserv.lv - Nemaksā darba algas, nodarbina nelegāli, krāpj darbiniekus, maksā aploksnēs

Šis uzņēmums regulāri meklē darbiniekus noliktavā, Āgenskalnā, Gārdenes ielā. Lūgums, darbiniekus jaunos uzmanīties, jo tur piedāvā un maksā noliktavas vadītājs darba algas aploksnē! Darba algas tiek maksātas katra mēneša 15. - 18. Datumos. Nemaksā arī par nostrādātām virsstundām! Attieksme pret darbiniekiem ir pazemojoša no noliktavas pārziņa emīla! Emīls ir tas cilvēks, kurš terorizē, veic psiholoģisko mobingu pret darbiniekiem! Emīls visus jaunos darbiniekus, dzenā, pazemo un ņirgājas! Sia Mig Baltic, reģ. Nr. 40103258378 ir drausmīga vergturības iestāde! Neejiet nekādā gadījumā uz to uzņēmumu strādāt! Jums sasolīs noliktavas vadītājs ''kalnus un visādus labumus''! Strādāsiet bez darba līgumiem, bez darba drošības, bez iespējas un pārtraukumiem darbā, bez tualetēs apmeklējuma! Jums ne ko nedos, nepaskaidros! Uz jums bļaus, par jums resnais ar resno d. I. R. S. U emīls ņirgāsies! Kamēr šajā uzņēmumā strādās tāds, resnais c. Ū. K. A. Emīls tikmēr tur būs regulāra darbinieku ''staigāšana''!

J

Komentāri (2)

P Palīgs neskaidrajiem 02.12.2021

Es nesaprotu - ja ar tevi neslēdz darba līgumu, tad ko tur meklē? Pirmajā darba dienā un pirmajā stundā ja nav parakstīts darba līgums, tad čau. Pats ļauj sevi izdzenāt.

R Rihards Ivanovs 19.02.2022

Ciki patiesa info ? Šobrīd mūsu IT komanda sastāv no 5 cilvēkiem un https://www.ss.com/msg/lv/work/are-required/programmer/jldlm.html

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes