www.sudzibas.lv Inserv.lv Krāpšana , melošana, nepatiesa informācija

Inserv.lv - Krāpšana , melošana, nepatiesa informācija

Sveiki, Armands!

Prece būs pieejama Februārī.

Esam sagatavojuši rēķinu par Jūsu pasūtījumu INSERV-2220845 interneta veikalā www.inserv.lv. Lai garantētu laicīgu preces piegādi, lūdzam veikt pasūtījuma apmaksu pēc iespējas ātrāk.

Lūdzam, veicot apmaksu, norādīt rēķina numuru. Nenorādot rēķina numuru maksājuma apstrāde var aizkavēties.

Jautājumu gadījumā par pasūtītajām precēm, piegādi vai citiem jautājumiem variet sūtīt elektroniski uz [slēpt]@inserv.lv vai zvanīt uz tālruni: +371 25858583.

Paldies, ka izvēlējāties mūs!
Ar cieņu, inserv.lv

Apmaksa 205.00 eiro tika veikta 2022.gadā . Februāris? Marts! Aprīlis! Maijs! un2023.gada Jūnijā inserv.lv paziņo , ka pasūtījums ir atcelts.
Izdariet secinājumus paši. Pirms tam viņi pasūtījumam Pasūtījums INSERV-2313044 nododot kurjeram Venipak norādīja nepareizu informāciju, kā rezultātā 16.06.2023. pirkto preci nepiegādāja 19.06.2023. Par kādu kvalitāti šitais kantoris sludina?Par kādu ātrumu? Neiesaku šo melīgo krāpnieku kantori. Naudu atgrieza, bet mēneši laika ir zaudēti.

22.06.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Inserv.lv Support Pārstāvja atbilde 22.06.2023

Cienījamais klient!
Kā jau bijām vienojušies, pasūtījuma izveidošanas laikā mēs Jūs informējām, ka prece nav pieejama piegādātājam un ir iespēja gaidīt piegādi vai atcelt pasūtījumu. Jūs piekritāt gaidīt, ko vairākkārtīgi apstiprinājāt!

Ņemot vērā Jūsu komunikācijas specifiku un to, ka citu pasūtījumu laikā, sistemātiski un nepamatoti, izteicāt dažādas personiskas rupjības vairākiem mūsu pasūtījumu apstrādes speciālistiem, nolēmām atcelt Jūsu rezervāciju un atgriezt naudu. Iespējams, ir internetveikali, kuri ir gatavi klausīties Jūsu personiskos apvainojumus. Veiksmi tālākajos pirkumos citos internetveikalos!

Papildināts Antihomītis 22.06.2023

''Sveiki, Armands!

Paldies, ka iepirkies www.inserv.lv!

Mums ir ļoti svarīgs Tavs viedoklis, tāpēc novērtēsim, ja atstāsi savu pozitīvo atsauksmi portālos salidzini.lv, kurpirkt.lv, Facebook vai Google.

Tas neaizņems vairāk kā minūti Tava laika, taču noteikti palīdzēs citiem pircējiem saņemt kvalitatīvu servisu.

Seko pēc šīm saitēm, lai atstātu atsauksmi:

https://ej.uz/Google_Inserv

https://ej.uz/Salidzini_Inserv

https://ej.uz/KurPirkt_Inserv_

https://ej.uz/Facebook_Inserv

Apmaiņā pret Tavu laiku - katru kalendāro mēnesi sadarbībā ar DniproM Baltic, starp atsauksmju autoriem, izlozējam balvas vismaz 30 EUR apmērā.

Atceries norādīt atsauksmē pasūtījuma ID (INSERV-2220844) lai mēs Tevi identificētu.

Jautājumu gadījumā par pasūtītajām precēm, piegādi vai citiem jautājumiem variet sūtīt elektroniski uz [slēpt]@inserv.lv vai zvanīt uz tālruni: +371 25858583.

Paldies, ka izvēlējāties mūs!
Ar cieņu, inserv.lv '' Pēdējie vārdi , kad inserv.lv atsauca pasūtījumu, kuru gaidīju vāirāk kā 1/2 gadu! nebija pieklājīgi ,bet Alise Serzantes jaun-kdze/k-dze meloja, mani apvainoja un ko tad Jūs gaidījāt? Ar citiem veikaliem ir labāk un ātrāk.

Komentāri (5)

RAMONA👀 22.06.2023

Jūs vairāk kā gadu gaidījāt?

A Antihomītis 22.06.2023

No februāra 2023. kad inserv.lv solīja piegādi! Marts, aprīlis, maijs un 22. jūnijā šis kantoris paziņo, ka atcelts.

Pirms tam nopirku motorizēto sniega birsti par vairāk kā 1200 un kad vajadzēja uz servisu, inserv.lv savā mājaslapā sludina, ka nodrošina preces piegādi uz un no sava servisa, kas arī ir meli, pats īrēju busu , vedu . Servisa meistars bija labs, bet pats veikals ir nožēlojami zems līmenis, tikai diedelē atsauksmes. Visu varu pierādīt.

A Antihomītis 22.06.2023

inserv.lv

A Antihomītis 22.06.2023

lēnums un meli garantēti

A Aivars Kaparšmits 16.05.2024

INSERV.LV Varu apstiprināt, ka veicu pasūtījumu 2024. gada 29. martā, bet uz šo dienu 2024. gada 16. maijs pasūtījums vēl joprojām nav saņemts. Atmaksāšot naudu 14. dienu laikā!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes