www.sudzibas.lv ''Inserviss Group'' Likuma varas tizlā roka .

''Inserviss Group'' - Likuma varas tizlā roka .

Nu jau vāirāk nekā trīs gadus atpakaļ paņēmu nelielu kredītu šajā kantorī ar apmaksas termiņu viens gads .
Lai nu kā taču kādreiz ik vienam reiz rodās kaut, kādas finansiālas grūtības, kuras neļauj līgumā fiksētajā ikmēneša maksājuma datumā veikt noteikto maksājuma summu un dažādu apstākļu sakritību dēļ man tā arī gadijās .
Zvanīju uz šo kantoreli un informēju, ka nespēšu veikt fiksēto maksājumu noteiktajā laikā uz ko es saņēmu atbildi, ka vis esot kārtībā un tādā garā .
Taču šis kavējums automātiski sāka uzkrāt soda procentus un veicot maksājumu no manis maksātās summas viņi atrēķināja kavētos soda procentus un rezultātā iemaksātā summa nenosedz fiksēto maksājumu par ko es netiku informēts . Un tad nu atkal sāka krāties soda procenti, kuri drīz vien jau iezauga līdz tādiem apmēriem, ka manis maksātais jau pat vairs nespēja nosegt pat niecīgu daļu no soda procentiem par ko es protams netiku informēts .
Tā nu iemaksājot manu prāt pēdējo maksājumu ar domu, ka esmu nomaksājis savu kredītu vairs par to pat nedomāju .
Taču pēc gandrīz diviem gadiem saņēmu ierakstītu vēstuli .
Pastā to atplēsu un sākumā pat nesapratu, kas tā par firmu un kas tas par rēķinu jo sen jau biju aizmirsis par tādu firmeli .
Ņēmu zvanīju lai noskaidrotu radušos situāciju .
Pēc īsa paskaidrojuma no kantora darbinieces, es no savas puses informēju, ka tad, kad nespēju laikā veikt savas saistības, es zvanīju un par to informēju .
Taču atbilde bija īsa un lakoniska '' Kad jūs zvanījat un kam '' sapratu ka sākas konkrēta uzmešana es pavaicāju, kur tad viņi bija agrāk ?
Un tad tik sākās šie man esot zvanījuši un tā tālāk un ieteica man griesties centrālajā ofisā un rakstīt iesniegumu ko es arī izdarīju .
Uzrakstīju paskaidrojumu ar lūgumu samazināt soda procentus un tad trīs nedēļas zvanīju lai saprastu cik tālu mans iesniegums ir ticis .Mētāja no viena pie otra . Nemitīgi mainijās atbildīgās personas, kurām vajadzētu izskatīt manu iesniegumu lai pieņemtu lēmumu .
Un tad beigās pēdēja persona, kurai tika piespēlēta mana lieta aizgaja atvaļinajumā uz divām nedēļām un mani palūdza pagaidīt .
Galu galā no "Paus Konsults" pienāca vēstule par parāda piedzīšanu.
No jauna zvanīju uz kantoreli un atbilde bija viena, ka nu vairs neko mainīt nevar .
Centos risinat problēmu un meklēt taisnību taču pa to laiku "Paus Konsults" nodeva manu lietu tiesas izpildītājam . Nosedzu pusi summas, taču tavu brīnumu tas kantorelis paņēma atpakaļ savu prasību un tagat atkal audzē soda procentus .
Nu ko lai saka normāla valstī mēs dzīvojam ja šadi kantoreļi tik brīvi var nodarboties ar elementāru izspiešanu . Jo soda procenti jau praktiski dubultā ir pārsnieguši paša kredītas summas apjomu .

L

Komentāri (2)

н Нил Ушаков 15.04.2011

Ростом цен на бензин навеяло...
Год 2015... На заправках висят рекламные плакаты: "К полному баку -
автомобиль в подарок!"

E Esesesseseseseses 15.04.2011

Кратко, es ļoti ceru, ka līdz tam mēs netiksim! Moš vēl dadzīvosim??!!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes