www.sudzibas.lv Inkaso Latvija Par gruntnieces nozakašanu

Inkaso Latvija - Par gruntnieces nozakašanu

Labdien vai drikst blaut virsu grutniecei un lamat kad velas vienoties par kredita atmaksu man atsaka un vel pasaka kad stavot aiz sava berna muguras kad berns ir saslimis un nevar yad beikt maksajumi.
Un vel pasaka frazi kad faru ar jusu kredit ko gribu. Vinai izstastiju kapec nevaresu veikt. Un vinas atbilde ir vai man jajuyas vainigai un atbildigai par taviem berniem un kad es esot nepieskatams cilveks.
Vinas velviena fraze ka neesot kauna pamemt un neatdot atpakal kad viniem ar pieviem eiro nepoetiekot.
Un ta nebija pirma reize kad man tas vis kaklausas bisa ta blausana un zakasana kas nak par galvu ar visu to lad esmu syavokli

Papildināts Susurins 2016 13.03.2019

Vins ir jatlaiz no darbu jo visticamak neesmu vieniga cietusi no rupjibam

Ventilators 13.03.2019

Jūsu esošā laime un problēmas, nekādi nav saistītas ar parādu atdošanu. Tie nevienam neinteresē. Telefoniski nekad nevienojaties. Dariet to rakstiski e-pastā. Telefoniski nav pierādījumi par jūsu vienošanos.

Jūs vietā teiktu, ka turpinām vienošanos e-pastā un beigta balle. Noklausīties pēdējās frāzes vai nolikt klausuli. Un tūlīt pat rakstīt vēstuli. Tad nebūtu ne strīdi ne apvainošanas.

Iesaku komunicēt savlaicīgi, nevis vilkt garumā. Ilgāk viksiet garumā, jo ātrāk tiksiet pie tiesa izspildītāja (man gan aizdomas, ka iespējams jau ir no citiem parādiem). Tiesu izpildītājs smuki apcirps ienākošo naudiņu vai bankas kontu.

Piekrītu tikai par to, ka komunikāciju augstos toņos nedrīkst notikt.
Veiksmi.

M Mego izmeklētājs 13.03.2019

Būšu skarbs -ar tādu izglītību nevajag vairoties !Jažemaķ!

B BK 13.03.2019

JAZEMAT. Nu un, kā tu esi grūtniece. Jāmaksā tik un tā vajaga. Grūtniecība nav attaisnojums.

RAMONA👀 13.03.2019

Jums Auros skola ir? Vai tikai pasts?

R RXX 13.03.2019

Ja Jūs domājat, ka bērni Jūs pasargās no kredītu piedziņas, tad man Jums ir skumjas ziņas.. #JAŽEMAĶ

K K.K. 14.04.2020

Lietotāja ar niku RXX ir infantīla, vienkārši ignorējiet viņu

veesaa007 13.03.2019

Skaidrs, ka dzīvē var būt dažādas situācijas, ka var nākties aizņemties naudu. Bet- tavs īpašais stāvoklis nav iemesls naudu neatmaksāt. Un neviens cits arī nav vainīgs, ka nespēj atmaksāt parādu. Par saviem lēmumiem jāuzņemas atbildība!

donna b 13.03.2019

Pat ja esi stvokli, rakstit pareizi nemaki? Murgs sito lasit. Kauns par berniem, kuriem mate pat paris teikumus nevar pareizi uzrakstit.

J Jānis Adijāns 14.03.2019

Varbūt saņemies, nomierinies un uzraksti tā, ka to var arī citi izlasīt!

Pārdеvējs© 14.03.2019

Ja esi nepieskaităms cilvēks, kā viņa saka, tad tiesa tev norakstīs visu parădu, bet arī bērnus atņems

Dr DooM 14.03.2019

Kā teica man viens gudrs cilvēks par jauniešim - Viņi tikai ēd un pi*ās un darīt negrib neko !