www.sudzibas.lv Ingus Zariņš Romantiskā krāpšana

Ingus Zariņš - Romantiskā krāpšana

Uzmanību, INGUS ZARIŅŠ (facebook- INGUS GREN) - KRĀPNIEKS!

Uzmanīties aicinu pamatā sievietes, kaut gan Ingus Zariņš apkrāpis arī valsti (strādājot nelegāli), savus bērnus (izvairoties no alimentiem), uzņēmējus (neapmaksājot viesnīcas rēķinus) un citas privātpersonas, aizņemoties sīkas summas.
Varētu uztvert kā 1. aprīļa joku, jo šo cilvēku iepazinu 01.04.2019., taču savas jūtas viņš nospēlēja ļoti pārliecinoši. 5 gadu laikā neviens vīrietis nebija salējis tik daudz „cukura ausīs”, es esot īstā, mums varētu būt nopietnas attiecības, daudz uzmanības, ikdienišķas rūpes utt, es naivā- noticēju.
Drīz pēc tam sākās žēlošanās par dažādām naudas summām, kas pietrūkstot un kas steidzami jāatdodot. Strādājis Zviedrijā, bet atgriezies Latvijā. Šeit Latvijā priekšnieki regulāri nesamaksā algu, neesot ko maksāt par hosteli, neesot ko samaksāt telefona rēķinu, neesot ko ēst, neesot ko pīpēt. Toties pats lielās ar savām darba spējām, atbildību un tālejošiem nākotnes mērķiem. Vispār viņam riebjoties no sievietes ņemt naudu, pats, kad būšot nauda, centīšoties man palīdzēt atsperties utt. Runā tik pārliecinoši, ka nevar nenoticēt.
Regulāri viņam izmaksāju maltīti, pirku cigaretes un palīdzēju ar dzīvesvietu, jo pasaule taču ir tik netaisna pret viņu! Lai efekts būtu ticamāks, Ingus Zariņš „mokās pašpārmetumos”, vaino sevi, regulāri piemin pašnāvību. Tagad saprotu- tā bija emocionālā manipulācija, jo šādi cilvēki nekad neizdarīs pašnāvību, viņu egoisms ir pārāk liels. Taču tobrīd pati ar saviem kredītiem aizņēmos papildus summu, lai finansiāli atbalstītu dzīves apbižoto vīrieti.
Galu galā viņš mani pierunāja aizņemties papildus summu, lai viņš varētu dzēst vienu no saviem kredītiem. Tiklīdz kredīts tikšot dzēsts, tā viņš aizņemšoties lielāku summu un uzreiz man atdošot. Kopumā aizdevu viņam 200 eur. Lielāku kredītu Ingusam nepiešķīra, tā kā „uzreiz” tika atlikts uz mēnesi. Ingus Zariņš došoties strādāt atpakaļ uz Zviedriju, kur pelnīšot 2000 eur, no pirmās algas man uzreiz atdošot! Prāmja biļeti uz Zviedriju nopirku es. Pēdējo nakti Latvijā par hosteli samaksāju es. Jo nabaga vīrietim Latvijas gadījuma darbu priekšnieki neesot samaksājuši.
Ingus Zariņš saņem pirmo Zviedrijas algu. Manu parāda daļu viņš esot ielicis kontā, bet nemākot veikt pārskaitījumu, kaut kas neejot ar internetbanku! Pārējā skaidrā nauda esot bijusi makā, bet maks pazudis pļavā sauļojoties. Neraugoties uz visām iepriekšējām peripētijām, es šim cilvēkam vēl aizvien ticu (lai gan mani draugi un radi jau sen saka, ka viņš ir manipulātors), es braucu pie viņa ciemos uz Zviedriju. Viņš man stāsta, ka tai naudai, kas bijusi uzlikta uz konta un paredzēta man, viņš netiekot klāt. Kad ierodos Zviedrijā naudai viņš tomēr esot ticis klāt un arī maks mistiskā kārtā atradies. Visa nauda esot nodzerta.
Pēkšņi visas daiļā Romeo jūtas pret mani ir pārgājušas. Uz burvju mājiena attieksme mainījusies par 180 grādiem. Atgriežos Latvijā un gaidu savu naudu līdz 31. maijam, kad Ingus saņemšot nākamo algu un es būšot pirmā, kurai viņš atdošot. Pienāk 31.05.2019. – nauda nav. Caur internetbanku pārskaitīt nemākot, caur Western union neskaitīšot, jo esot liela komisija. Atdošot, kad būšot Latvijā- 05.07.2019. Pienāk 5. jūlijs – nauda nav. Visa nauda esot nodzerta un žēlīgas pašpārmetumu īsziņas no Ingusa ar kārtējiem pašnāvības draudiem.

Tā kā neesmu turīga, tad šie vismaz 300 eur, ko Ingusam Zariņam esmu devusi un aizdevusi priekš manis ir liela summa. Mani kredīti pateicoties šim vīrietim ir krietni palielinājušies, ka vairs nezinu kā ar savu algu tos spēšu nomaksāt. Zinu, ka policijā un tiesā ar ziņojumu par tik salīdzinoši „mazas” summas izkrāpšanu griezties nav jēga, tomēr priekš manis tas iesita lielu robu. Varat mani saukt par naivu un stulbu, taču vismaz ceru, ka kādu šis raksts brīdinās neuzķerties. Ingus Zariņš, cik zinu, uz doto brīdi atkal ir Latvijā un atkal „sausā”, tā kā viņš var meklēt jaunu „īsto un vienīgo”, kurai tēlot patiesas jūtas, lai izkrāptu naudu.

Pacco_al 13.07.2019

Paldies, patiess un izsmeļošs stāsts. Daudzas meitenes (sievietes) šādi žigolo apkrāpj naivi plikšķinot actiņas un solot zvaigzni no debesīm nonests. Ne katrai pietiek dūšas to atzīt, kuru nu vēl uzrakstīt.
Paldies par šo stāstu.
Sievietes - atcerieties, jums nav vajadzīgi māji, vārgi un stutējam vīrieši.

An anse22 18.07.2019

Pati vainiga!
Ja sudu no normala viriesa nevar atskjirt tad vai losene vai tirlene 20 gadiga :)))))

Lu Lusilla 08.08.2019

Man šis vīrietis parādā 300 eur. Aizņēmās un solīja atdot pie pirmās iespējas, bet tā arī līdz šim nav atdevis.

La Laika smiltis 08.08.2019

Nu, nu, atmet šo vīzdegunīgo toni! Nevar zināt, vai pats neesi iegrābies vai nākotnē neiegrābsies līdzīgā situācijā. Labs koments bija no Paco_al, Pievienojos.

La Laika smiltis 08.08.2019

Par vīzdegunību - bija domāts "gudrajam"Ansim.