www.sudzibas.lv Inguna Rajecka Īrniece nemaksā†āja

Inguna Rajecka - Īrniece nemaksā†āja

Īrniece nemaksātāja Inguna Rajecka ar meitu. Māk tikai solīt, bet solījumus nepilda, un nemaksā. Rezultātā izveidojās MILZĪGS parāds par īri un komunālajiem maksājumiem, un piedevām vēl labprātīgi neatbrīvo dzīvokli. Kā arī par parādu neliekas ne zinis.
Noteikti grib dzīvot centrā, labā dzīvoklī, kas viņām arī izdodas, jo sākotnēji māk atstāt par sevi labu iespaidu.
Neuzķerieties uz āķa!
Ar šādiem īrniekiem bezmiega naktis garantētas!

J

N Navaruizdomatniku 27.03.2013

He... gan jau īres līgums nav noslēgts. Ja ir, tad uz tiesu.

J judite.m 27.03.2013

Paldies, protams ka uz tiesu. Tikai gribēju, lai citi laicīgi uzzina ar ko viņiem darīšana.

A ARNISS 27.03.2013

Nodokļu uzskaitē stājāties, iedzīvotāja ienākuma nodokli no īres nomaksājāt un deklārāciju iesniedzāt?

D digne 05.04.2013

Piekrītu Maddalenai, jo pati tā savukārt iekritu uzticot komunālos maksājumus īrniekiem.Tagad saņemu naudu no īrniekiem par komunālajiem un pati kontrolēju skaitītājus utt.
No kļūdām mācos...