Ingūna Ervika - Krāpšana

Gribu pasūdzēties par personu, kura Facebookā tēlo apģērbu, šajā gadījumā, sieviešu apģērbu potenciālu pircēju. Respektīvi, izprašņā par mēriem, ka arī bankas konta numurien, melo, ka jauks piedāvājums, galā piesolās pirkt izvēlēto apģērbu. Protams, ne naudas, ne atbildes soc. Tīklā, paldies, dievam, ka neizsūtu preci pirms naudas saņemšanas, tādā ziņā tad es būtu bijis zaudētājos, bet tagad varu tikai brīdināt, lai neviens neielaižas pirkšanas/pārdošanas attiecībās ar šo personu, savādāk neko nepārdosiet, izčakarēsiet tikai nervus. A tā persona jūsu ziņas ignorēs un galā neko nenopirks. Protams, inteliģents cilvēks tā nedarīs, bet darīs tikai tāds, kurš grib čakarēt citus un nemaksāt naudu par preci. Uzmanieties!

B

I Inguna123 24.11.2022

Vēstule ar lūgumu pēc paskaidrojumiem nopietna apvainojuma izvirzīšanai autoram nosūtīta.