www.sudzibas.lv INGUNA BEDIKERE FOTOGRĀFE/VIŽĀZISTE

INGUNA BEDIKERE - FOTOGRĀFE/VIŽĀZISTE

Inguna Bedikere sevi internetā piedāvā kā profesionālu fotogrāfu un vižāzisti. Neuzķerieties lūdzu uz ši cilvēka. Ierodoties viņa pieprasa sev atsevišķu istabu vai pat viesnīcu. Paņem naudu un bildes mēnešiem ilgi sola, beigās neceļ telefonu. Ta nu divu mīlošu cilvēku kāzas jauki pagājušas tikai atmiņas iemūžinātas mūsu atmiņās nevis bildēs!

I

B berna 07.10.2013

Kāda necieņa pret jaunopāri! Dāma no sevis par daudz iedomājusies. Visi jau esam redzējuši to draugiem.lv saraksti. Kā tāds cilvēks vispār sevi vēl sauc par profesionāli un vēlāk tiranizē cilvēkus, kuri par samaksāto naudu vēlas savas kāzu bildes!!?? Absurds! Šim vajadzētu aiziet līdz Bez Tabu vai vienkārši plašākai publikai, lai Ingūna Beidikere nevar turpināt savas blēdības un rupjības!

D Dachuks 08.10.2013

Nu šeit gan nepiekrītam nevienam vārdam. Mums no Ingunas ir loti skaistas kāzu bildes un loti ātri tās tika pagatavotas un atsūtītas. Bija loti jautra un komunikabla. Brīziem publiku labak iekustināja par vedējmāti. Katrā ziņa bija labs palīgs vedējiem un atrisinaja visas mūsu likstas. Paldies, Ingunai

Dace un Rihards

D dacemakuza 08.10.2013

vsp tas komentārs ur rakstīts Dace un Rihards ir laikam domātas manas un vīra kāzas...
nezinu, kas to komentāru ir rakstījis, bet es Dace, personiski to neesmu rakstījusi, varat man rakstīt draugos Dace Makuža. neesmu šaj saitā agrāk gājusi, uzzināju no citiem cilvēkiem ka te ir mans un mana vīra vārds..:(

Nesmuki jau tā, kad kāds cenšas izteikt manas domas, nemaz tās [slēpt]@

A asais11 08.10.2013

To otru komentāru ir rakstijusi pati Ingūna, citu cilvēku vārdā, lai glābtu savu pēcpusi, Fujjjj...

M Modrīte 09.10.2013

Domāju, ka tik rupjai un neprofesionālai "fotogrāfei", kura pārkāpjot cilvēka privātumu, bez viņa atļaujas pašreklāmas nolūkos ieliek netā kāzu foto - tās pašas bildes, par kurām saņēma naudu, bet bildes neatdevas...tur tiešām nepieciešama plašāka reklāma, kuru varētu sniegt Bez Tabu...
Un otrais komentārs, kur citu cilvēku vārdā (kuri to nemaz nav rakstījuši!) izskan slavas dziesmas tik jaukai, komunikablai, kura atrisina visas problēmas...izlasot Ingūnas atbildes sarakstē...pamanīju nekomunikablu, rupju, neko neatrisinošu ... un kā nosaukt cilvēku, kurš paņem naudu bet nesniedz pakalpojumu?
...māja, zeme, apsardze, 2 suņi, ... vai tas viss ir tāpēc, lai turētos pa gabalu no apkrāptiem klientiem?

P pikacu 09.10.2013

Zinu cilvēkus, kuriem šajā jautājumā par fotogrāfēšanu ir līdzīgas problēmas ar Ingūnu Bedikeri.Cilvēki esiet tiešām piesardzīgi, gan šaja gan arī citā jomā ar šo cilvēku.

D Dachuks 10.10.2013

Vēl viena Dace un Rihards ir precejušies šogad? Jauki. Mēs gan esam Ostrovski, nevis makuzi, un kāzas mums bija 25. maijā šogad. Un mes patiesi esam priecigi par bildēm un Ingunas darbu. Nevienu sliktu vārdu. Pirmās bildes no stilizētas fotosesijas jau saņēmām aiznākamajā dienā caur failiem.lv

D Dachuks 10.10.2013

Piezvanīju Ingunai un ieteicu te iemest aci. Teicās, ka viņai nav ne par ko kaunēties, ne baidīties. Esot šogad bijuši 12 pāri un nevienam pārim neesot mazāk par 500 bilžu. Visas kāzas esot safotogrāfētas. Un šogad ir bijušas kāzas divām Dacēm ar Rihardiem un divām Evijām ar Edgariem. Augusta pāri esot bijuši 5 kuri bijuši brīdināti, ka ir problēmas ar tehniku, bijis jāgaida remonts un pēc tam daļa bilžu apstrāde jāsāk no gala. Bet ienākšot un pati Ilonai Lolanei ( Arta māsai), Zanei un Artim Zepiem uzrakstīšot pateicības vārdus. Un ja vēl Artis draudēs nolīdzināt līdz ar zemi viņu un viņas ģimeni, kā arī biznesu, tad ne tikai ar suņiem, apsardzi un saviem večiem viņu pie sevis sagaidīšot. Man jau tā likās, ka izskatās pēc varenas intrigas ar pieklājīgu konfliktu.

I ilona90 14.10.2013

Dachuk, pirms rakstīt komentarus ludzu, noskaidrojiet pareiz personas datus - vārdus, citādi atkal sanāk ka iejauc cilvēkus kuri nav saistīti.

D dacemakuza 15.10.2013

manis pēc jau var būt tā, ka bija vēl kāds tāds pāris, reāli mani šis konfliks neinteresē, Ingūnai rakstīju visu ko domāju, tākā aiz muguras neko nerakstu. Vnk ja kāds domā ka šis komentārs ir no manis vai no mana vīra tad nu ziniet, tā nav. varbūt tiešām ir kāda Dace Ostrovska, tikai nevienai no viņām nav draugos neviena Riharda.:D Interesanti, bet gan jau šī Dace nav draugos.:D

L lieneŠ 18.10.2013

Un man Ingūna rakstīja, ka nekad nevienu nepiekrāpjot!
MAnā kāzu dienā viņa vienkārši neatbrauca, kaut bija sasolījusi frizūru, meikapu... un drošības naudas iemaksu ar nav atgriezusi kontā... nu tiešām redzu ka LIELA KRĀPNIECE!!! tiešām FUIII!

B Bēdīgā_ 28.12.2013

Mums kāzas bija septembra sākumā... Esam izdabūjuši no viņas tikai mazu daļiņu bilžu no svinībām un pāris bildes no fotosesijas... Nu jau tulīt būs 4 mēneši... No Ingunas - tikai solījumi, ka tiks izsūtīti CD ar bildēm un ielādētas bildes failiem.lv, bet nekā.. domājot par to, raudāt gribas... lai gan nevaru izprast, ko mēs viņai tādu esam nodarījuši, ka viņai tāda attieksme pret mums... pēc šādas viņas uzvedības, gribot negribot uzprasās secinājums - krāpniece... :( lai gan - ar kādu nolūku ? ;( tiešām žēl ka viņa tā izrīkojas ar mums un visiem citiem pāriem, kuriem ir līdzīgas problēmas ar viņu ;(

E Edgars lv 07.02.2014

Kad izvelejamies kazu fotografu lasijam visadus atsauksmes rakstus. Lidz junija vidum nebija nekas slikts rakstits par Ingunu, bet pashi joprojam izbaudam tas sekas :-( . Musu kazas bija augusta un vel joprojam nav bildes . Ta ka esmam arzemes zvanam un cinamies bet tas attrunas ir tadas ka pat vinas daudzene sazinas ar mums bet nu jau ne Ingunas ne vinas draudzene ir draugos.lv .
Ja rakstiji ka ir problemas ar datoru tehnikis manas mammas datotu uzcela no nules 3 dienas. Ka sacit jasaka kas par daudz tas par skadi uznemies .bet 6 meneshi nu ir par daudz.
Driz braukshu atpakal uz LV . Inguna ja lasi sho vestuli tad zini mums no Tevis nevajag nekko tadu kas nepieder mums tas ir musu kazu bildes. Ka par cilveku vel ilgi mes sajusminajamies par Tevi un joprojam uzskatam ka esi goda cilveks . Mes ari esam cilveki un katram savs mers. Paldies par uzmanibu. Edgars un Evija

P Pindzele 31.08.2014

Precējāmies 2013g 20.jūlijā, bildes diskā joprojām neesam sanjēmuši, pus gada garumā lūdzoties un terorizējot dalju sliktas kvalitātes esam sanjēmushi caur failiem.lv. Labāk bildes vinja nebūtu apstrādājusi vispār, jo caur fotoshopu ir tikai uztaisīts lielāks kontrasts. Vīra uzvalks no pelēka kljuvis par melnu un mana baltá kleita ir kā plekjis bildē, neredz nevienu izshūto pērlīti. No visām 500bildēm labi ja 100gb var salasīt tādas kur nav ciet acu vai shkjības sejas, personīgi man ar vīru ir 1skaista bilde pie jūras.

Visvairāk mani saniknoja, ka vinja sho skaisto bildi arī ar pashreklāmas komentāru ir publicējusi precos.lv saitā un parakstījusies kā mana mamma. Liels fui arī precos.lv, jo uz manu lūgumu iznjemt sho nepatieso komentāru vinji nereagjēja. Tas ir pilnīgs vājprāts, neuzkjerieties uz vinjas glaimiem un labajiem vārdiem, tādi krāpnieki kā vinja vēl ir jāpacenshas atrast.

Vineta un Juris

I ilona90 08.09.2014

Nu jau ir pagājis vairāk kā gads, joprojām bilžu nav ... Sižets ko rādīja Bez tabu neko nav mainijis...
Jaukie cilvēki lūdzu neuzķeraties uz šīs krāpnieces...ir sāpīgi ka jūsu dzives lielākā diena nav iemūžināta.

I ilona90 10.12.2014

Gads un vēl mazliet, bilžu nav :)

B Buncis 07.07.2017

Pagājuši 4.gadi un krāpj arī citās sfērās. Kā teikt, izaugsme jūtama.

E Elllla 07.07.2017

Jā, nupat Feisbukā vesela epopeja par to, ka Ingūna pasūtījusi speciāli sev šūtu tautastērpu un tagad jau 3 mēnešus atsakās par to maksāt, pie tam vēl ļoti neglīti apsaukājot un draudot šuvējiem >:( Tiešām vajadzētu Bez Tabu sižetu "Toreiz un Tagad"!

G Gordons Libersons 03.10.2017

Tas vēl būtu sīkums!

5. martā biju aizdevies uz Ingunas rīkoto labdarības pasākumu, kurš tika veltīts ar vēzi saslimušajiem cilvēkiem, lai uzstātos koncertā.Viss notika baznīcā, kas varētu neizraisīt nekādas aizdomas par to, bet,kad šī persona atteicās man samaksāt to, ko bija apsolijusi uzreiz pēc uzstāšanās, nolēmu ik pa laikam šo personu papētīt un apjautāt arī citus mūziķus, kuri uzstājās.
Galu galā, ko es uzzinu.
1.Nevienam mūziķim nav samaksāts.
2.Arī baznīcai par telpām nav samaksāts.

Mani māc milzīga interese par to, kur ir palikusi saziedotā nauda?
Te tiešām būtu labs materiāls BEZ TABU!

T Tā notiek 02.11.2019

Vēl joprojām krāpj, runā necenzētos vārdos, un izsaka draudus. Drausmīga sieviete.