www.sudzibas.lv Ingrīda Latkovska - ģimenes ārste morāla pazemošana un ņirgāšanās

Ingrīda Latkovska - ģimenes ārste - morāla pazemošana un ņirgāšanās

Mīļie cilvēki,
gribēju jums izklāstīt gadījumu, kas mani nošokēja pilnībā par ģimenes ārsta attieksmi. 2010.g. nomira mūsu ilggadējais ģimenes ārsts R. Birznieks, tā nu mēs palikām bez ģim.ārsta. Tā kā Birznieka laikā pie viņa praktizēja jauks praktikants Jānis, visi parakstījāmies pie dr. LATKOVSKAS, kaut gan tas bija tikai formāli un gājām pie praktikanta. Šodien nokļuvu pie pašas dr. Latkosvkas ar sūdzību, ka man sāp auss, džinkst galva un niez galvas āda. jau, kad ienācu kabinetā, pirmā uzruna man bija "NU?" (kaut gan redzēju viņu 1.x), kad izstāstīju savu problēmu un palūdzu norīkojumu pie Lora, viņa pliki uzrakstīja (pat ne reizi mani apskatot) un teica 1Ls, par ko čeku man neizsniedza, kad atkārtoti prasīju, māsina izrakstīja. Uz jautājumu, vai viņa man nevar apskatīt galvu, viņa man ņirgājoties paziņoja, kā lai viņa zina, no kā tas ir un varbūt es nemazgājoties? Es biju šokā par tādu atbildi un atsaucoties uz mūžībā aizgājušo dr. Birznieku, kuram vienmēr bija laipna attieksme, viņa man atkal ņirgājoši paziņoja: Nu tad ejiet viņam līdzi! Mani šokē, kā var būt tāda attieksme un kur paliek ārsta morālā ētika??? Kad gāju ārā, viņai vēl nepietika nekaunības man teikt: "Ko problēmas personīgajā dzīvē ar vīru, ka te nāc ? " Vēl gribu piemitināt, ka esmu barojoša māmiņa un šāda attieksme mani pilnībā izsita no sliedēm. Rakstu šo visu, lai jūs, NEKAD NENOKĻŪTU PIE TĀDAS ĀRSTES KĀ DR. LATKOVSKAS (ja viņu var saukt par ārsti), kura pieņem Pulss 5 Lāčplēša ielā.

P

Z ziilaans1 02.02.2012

dr. LATKOVSKA laikam ar pliku galvu šoziem staigā pa āru. Tadai tik ar mietu, un tad būs par maz.

P pūka 05.02.2012

Latkovskai interesē tikai nauda, slimības lapu var saņemt jebkurā laikā, bet ārstējaties paši...skumji, ka tāds ģimenes ārsts. Piekrītu rakstītājai par Dr.Birznieku, ļoti jauks, zinošs un saprotošs ārsts bija, bet šī dāmīte sagrāba lielāko daļu Birznieka pacientus un tagad nevar pavilkt un nirgājās par cilvēkiem, tāpēc tāda attieksme... bet naudu gribās... ko nu? Ziedojiet Latkovskai, bet lai strādā citi ārsti!!! :(

A aha 29.02.2012

inita stivrina-rulle, kapec tad neparaksties ar savu vardu?kauns par savu murgu, ko nodikteja tikpat;gudra;mate?

X xxxxx 01.03.2012

Man nav kauns par savu viedokli, esmu gatava ar Jums tikties ārstu ētikas komisijā, kura izskata šo jautājumu. Kauns būtu jābūt jums, ka esiet ārste ar tādu attieksmi, pie tam, pārkāpjot jebkuru datu aizsardzības likumu, atklājiet pacienta kontaktinformāciju (pietam nepareizu).
p.s Neatceros, kad mēs būtu pārgājušas uz Tu.

D daspa 07.01.2013

Daktere Latkovska- zem katras kritikas, nesaprotu kapēc vispār šis konkrētais ārsts ir pieejams?!? Nujau vairāku gadu garumā esmu pārliecinājusies ka viņa netikai ir nepieklājīga un rupja pret saviem pacientiem bet arī pilnīga: rupji runājot (pohujiste): ja ģimenes daktere var atļauties mētāties ar necenzētiem vārdiem?!?! ja ģimenes daktere var atļauties neierasties savā darba vietā ar nedēļām un viņas vietā pacientus pieņem māsiņa, tad nu man vairs nav ko teikt...

R Robyn 31.03.2017

Ingrīda Latkovska ir rupja pret pacientiem un tas būtu mazākais ļaunums. Tas, ka pieiaugušu cilvēku uzrunā uz Tu, tas liecina par neinteliģenci, bet tas vel nebūtu nekas! Viņai viss par pacientiem ir vienalga! VIENALGA! Tādu ārstu būtu jāatlaiž un vieta jāliek rūpīgs un zinošs ārsts! Aicinu iesniegt sūdzību Veselības Inspekcijā, jo šādam ārstam nav vietas medicīnā. Kādu laiku atpakaļ tēvs nopietni saslima, taču ārste neiedziļinājās -veica parastās analīzes un viss. Tēvu es DIEMŽĒL zaudēju...

Labdien! Tādi ārsti ir vai, vai! Tagad viņi ir pieraduši pie streikošanas, vispār strādāt nevēlas. Biju pie savas ģimenes dakterītes, kuras vārdu neminēšu, būtība tāda, ka man ir sirds problēmas, un daudz kā citas nelaimes, bet dakterīte ir kļuvusi kā akmens, nemērīja asins spiedienu, nevēlējās manas veselības problēmas risināt, nedeva pat kvīti, bet kad sāku viņai pārmest par nekompetenci, meklējiet citu dakteri, un viss. Lasot sūdzības par dakteriem, secinu, ka šāda attieksme ir pārsvarā visiem ārstiem. Šobrīd ir sajūta, ka streiks viņus ir atradinājis rūpes par slimo cilvēku, viņi aizmirsuši kāpēc izvēlējušies kļūt par ārstiem. Kauns! Attopieties, ka mēs esam cilvēki, kuri lūdz palīdzību, ne uz dievu, bet uz jums dakterīšiem!

L luminox 27.08.2021

Radās kā dakteres attieksme gadu laikā nav uzlabojusies, un pofigisms to apraksta vis labāk. Aizsūtīja mani mājās divas nedēļas slimam gulēt kamēr mana ģimenes ārste bija atvaļinājumā, kad mana ārste atgriezās nevarēja saprast kāpēc uzreiz netiku sūtīts uz slimnīcu, izrādās varēju kuru katru brīdi nokrist un palikt, vienam dzīvojot varēju arī nepiecelties vairs. Slimnīcā ārste arī neizpratnē kāpēc ātrāk netiku sūtīts šurp. Labākā gadījumā dr Latkovska ir vienaldzīga pret pacientiem, sliktāka - pilnībā nekompetenta. Noteikti rakstīšu sūdzību arī poliklīnikai un veselības inspekcijai, tajās divās nedēļās varēju vai nu izārstēties slimnīcā vai nomirt mājās, šoreiz paveicās. Šeit rakstu tikai lai citi redz un uzmanās no šīs ārstes.