www.sudzibas.lv Ingrīda Kukliča Ginekologa apmeklējums

Ingrīda Kukliča - Ginekologa apmeklējums

Šī nav normāla un adekvāta sieviete!! Nekad neejiet pie viņas uz konsultāciju - NEKAD!! Nievājoši izsakās par izskatu, un vēl daudz ko citu! Palasiet internetā un metat līkumu tai trakajai dāmai!!

2014.gada 28.aprīlī, plkst. 17:30 biju vizītē pie I.Kukličas uz USG. Izmeklējuma laikā I.Kukliča man palūdza aiziet uz labierīcībām ar vādriem : „Tikai dariet to normāli, nevis kā savās mājās!”. Uz manu lūgumu izskairot doto runu, I.Kukliča tikai atkārtoja to pašu. Atrodoties labierīcībās es dzirdēju kā I.Kukliča teica savai māsai sekojošo :” TĀS tautības sievietes uz poda nekad nesēž!”. Atgriežoties kabinetā nolēmu, ka izmeklējums man nav nepieciešams. I.Kukliča atdeva man nosūtījumu un čeku ar vādriem: „Man jau vienalga.” Kad es norādīju, ka dzirdēju nievājošo komentāru, I.Kuliča apstiprināja savu teikto. Uz manu lūgumu paskaidrot izteikto frāzi, I.Kukliča minēja, ka izteicās par krievu tautības sievietēm.
Vēlos minēt, ka esmu Latvijas valsts pilsone, šobrīd iegūstu augstāko izglītību valsts valodā, mana tautība ir poliete. I.Kukličas teikto ” TĀS tautības sievietes uz poda nekad nesēž!” uztveru kā pesonības aizskaršanu un diskrimināciju, kas Latvijas valstī ir aizliegta ar likumu.

Z

E ELLIO 30.04.2014

Cik reizes nav bijis tā, ka aiziet uz tualeti, kas paredzēts personālam un tur viss pods netīrs ar brūnu sliedi vai nočurāts.
Un tas tikai tāpēc, ka personāls atļauj pacientiem izmantot labierīcības.
Un apkopējai tas viss jātīra.
Klientiem ir tualete 1 stāvā, tikai reģistratūrā jāpalūdz atslēga.

S Siqita 30.04.2014

Tas tiešām ir ļoti netaktiski un nepieklājīgi, jo tomēr ārsts skaitās inteliģences pārstāvja profesija un šajā gadījumā nākas secināt, ka daktere neatrodas savā īstajā profesijā atbilstoši savam kultūras līmenim.
Es eju pie Dr. Avramenko, ļoti patīkama, toleranta, spēj taktiski kontaktēties ar pacientu. Cilvēks mīl savu darbu un dara ar atbildību.
Jau sen cilvēkiem jāsaprot, ka ne no tautības viss atkarīgs, ļoti bieži nācies kaunēties dēļ latviešiem, kuri nezin ne kā uzvesties, ne savākt aiz sevis.
Vai tiešām frāzi „Tikai dariet to normāli, nevis kā savās mājās!” nevar citādāk pateikt? Var! Tā, lai neaizskartu cilvēku un nenāktos konfliktēt tālāk, un arī tad ārstei šī vizīte būtu bijusi patīkamāka ne tikai pacientei.

A Anonīma36 21.02.2017

UZMANIETIES! Labdien. Vēlos pateikt, ka I.Kukliča arī liek pretapaugļošanās kontracepciju bez pacienta piekrišanas un melojot par to, ka kontracepcijas līdzeklis ir izņemts kaut gan cits ārsts man neses apstiprināja,ka šis līdzeklis man nav izņēmts. Lūdzu tie, kas dodas pie I. Kukličas ieteikums pārbaudīties arī pie cita ārsta. Ja izņemot "itkā" kontracepcijas līdzekli saka šādi citēju '' Lai izdodas viss iecerētais" tad zinat, ka viņa melo. Ar cieņu anonīmi.

T Treisija 02.08.2023

Ieteica kā ļoti labu ārsti. 2x biju nevaru neko sliktu teikt, bet nedaudz radīja neizpratni, kādēļ tika nozīmēta magnētiskā rezonanse, 290€ vērtībā, kas nevienam kā izrādījās nebija vajadzīga. Operējošais ķirurgs brīnījās par šāda izmeklējuma nepieciešamību. Ļoti uzmanīgi sekojat līdzi kādus izmeklējumus nozīmē.