Ingmārs Jansons - Scam

Šis cilvēks, tautā saukts par Ingmārs Jansons, ir liels scammeris. Pirms kāda laika no viņa spēlē ''Runescape'' nopirku profilu. Viss likās legit viss ok. Pagāja 2 mēneši, līdz kādu dienu profilā netiku iekšā. Par profilu samaksāju 60 eur. +profilā vēl bija gp 80 eur vērtībā. Tiem kas nezin Gp-spēles nauda ko var pārdot īstajā dzīve. 1m gp = 0.70cent. Pricipā šis cilvēks man ir nozadzis 140 eur. Cik zinu dzīvo viņš Siguldā.
Viņa skype: kumins9.
Cilvēki neuzķeraties uz viņa lamatām

Profilam epastu nomainiji uz savu vai atstāji viņa?

Dainis 18.01.2018

Nezinu nevienu spēli, kuras noteikumus būtu atļauts pārdot savus profilus par reālu naudu, tā kā pats vien esat ''scammeris'' + ja jums nepietika smadzeņu lai pēc sava pirkuma nomainītu paroli, tad par ko mēs vispār šeit varam runāt?

Nav arī teikts, ka nedrīkst :D
Paroli jau var nomainīt, bet ja nemaina epastu pietiek nospiest "aizmirsu paroli" un uz epastu vari saņemt paroli, atjaunošanas saiti utt (kā nu kurā saitā)

Ok, lielākajai daļai nav teikts. Te ir ļoti pat skaidri:
Each account should only be used by one person. Never share your account with anyone else, doing so will likely get the account banned. Players may not sell, share, transfer or lend their account to anyone else. Players should not accept an account that anybody else offers, as they may be stolen, and this could lead to your own account being disabled!
Tātad, nopirki, bet tevi banoja, jo pret viņu noteikumiem. Viss ir kā vajag.

Dainis 18.01.2018

Reti kur var nomainīt arī epastu, tas ir domāts lai nepārdotu profilus.

Jā. Bet šim var. https://support.runescape.com/hc/en-gb/articles/207555905-Changing-your-registered-email

O osrsminingmachine 18.01.2018

Pēc noteimumiem atļauts nav. Un gan parole gan ēpasts tika nomainīts. Bet pa cik viņš šo profilu bija veidojis viņš zināja daudz datus. un supportam uzrakstija. tādā veidā viņš atguva profilu. ļoti daudz cilvēki tirgojas ar profiliem un ar gp. gp pec noteikumiem ar nevar tirgot. var banu dabut real world trading. bet ne par to stāsts. katrā gadījumā sanāk kad šī persona pārdeva profilu ar domu kad kādu dienu viņu noscamos atpakaļ.

"un supportam uzrakstija. tādā veidā viņš atguva profilu."
Uzraksti arī tu supportam, ka viņš pārdod savu profilu. Kaut kādus skrīnus aizmet ar saraksti vai ko tamlīdzīgu. Varbūt arī viņu var nobanot. Tā lai jautrāk visiem :D