Ingleby Latvia Agro, SIA - Piesārņo vidi

Uzņēmums Ingleby Latvia Agro SIA, reģ.nr. 40003614027, Graudi, Naudītes pagasts, Dobeles novads, Latvija, kur atrodas dziļurbums, tā ūdeni izmanto miglotāja uzpildei, mazgāšanai, traktortehnikas, darbnīcu un angāru utt. mazgāšanai, notekūdeņi "pa taisno" tiek novadīti blakus grāvī uz dīķīti, uzņēmums neizmanto smilšu ķērājus, eļļas ķērājus, kas mani kā tuvākā mazdārziņa saimnieku ļoti satrauc.

Kādu ietekmi šie notekūdeņi kas ņemti no dziļurbuma jau ilgus gadus atstāj uz mūsu vidi!

Dainis 24.02.2018

Vērsieties valsts vides dienestā.

E Elinux86 02.12.2018
Dziļurbums

Man šobrīd aktuāls jautājums par dziļurbuma ierīkošanu, ļoti lūdzu atsauksmes, apsveru iespēju sadarboties ar Lobanovu, ir kādam pieredze ar šo uzņēmumu?

E Elinux86 02.12.2018
Atsauksmes