Inga Stikāne - Krāpšana

Uzmanieties pirms ņemat darbā šo personu. Viņas mērķis ir maisīt gaisu jūsu uzņēmumā. Viņa ir apsēsts ar vīriešiem un koķetē ar katru kas nāk pretī. Bet viņas mērķis ir uzņēmuma vadība vai turīgi vīrieši. Vienlaicīgi viņa uzsāk attiecības ar vairākiem ar mērķi izjaukt viņu ģimenes. Šai personai nekas nav svēts, morāles viņai nav. Pēc tam no viņas netiksiet vaļā, bet uzņēmuma labā slava būs sabojāta. Viņa būs izkrāpusi no jums slepenu informāciju ar kuru pēc tam jums draudēs. Joprojām viņai nav izdevies izjaukt tās ģimenes, kuras viņa pēdējā gada laikā mēģināja izpostīt, tāpēc tagad kā hiēna metīsies virsū nākošajiem saviem upuriem.

K Klientamnavtaisnība 01.03.2023

Nu pilnīgi latīņamerikas seriāla sižets...

S Spuris 01.03.2023

Izskatās ka tev '' neiedeva '' .

G Gonzo23 01.03.2023

Izklausās, ka rakstītāja ir sieviete

T taisnibascinitajs3 01.03.2023

Izskatās, ka rakstītājai skauž.

S Spuris 02.03.2023

Gonzo23 un taisnibascinitajs3 Neesmu sieviete un man noteikti neskauž.Sūdzībā var pamanīt neapmierināta cilvēka čīkstēšanu,kas liek padomāt ka šim nav paveicies -nav nokļuvi tās dāmas redzeslokā :)

M Marko5 03.05.2023

Te jau Inga viena nav vainīga. Grantiņa kungam patīk sakari darbā ( zinam no pieredzes). Te meitene ir sapratussi, ka ir izdevīgi ielaisties ar Grantiņu.
Ingai droši vien amats ticis labāks, alga lielāka un varbūt vēl citas privilēģijas, kas Grantiņam.. nu jauna sieviete blakus pie sāniem, kas dara vissu viņa labā, lai tik nezaudētu neko.