Inga Slimborska - Mele.

Neko no viņas nepērciet, riktīgi apšmauca mani. Nopirku kombinzonu Huppa, ļoti labā kārtībā. nebija lēts priekš lietota kombinzona. Saņēmu pa pastu īstu brīnumu, netīrs, caurs. Sludinājumā nekas nebija minēts par defektu. Nekad nebūtu pirkusi tādu. Aizūtiju atpakaļ, lai savāc, bet šī Inga Slimborska, personas kods 290880-10288,LV-54HABA05510139021, dzīvo aveņu ielā, netaisās pat ņemt atpakaļ. Saka, lai tirgo nost. Nu cūka.
e-past: tel:26602960
Uzmanaties no viņas.
p.s vēl viņa mēģināja iegalvot, ka pa pasta pakalpojumiem ir samaksājusi vairāk nekā es esmu pārskaitījusi, laikam domā, ka cilvēki ir stulbi.

P

L Lepnā Lavīze 07.11.2013

Pareizi izdarīji, ka ieliki šeit. Nē, nu reizēm brīnums, kādas mammas tomēr var būt cūkas... Huppa ne Huppa, bet katrai mantai ir savs novalkājuma stāvoklis, sarkanā līnija, pēc kuras mantu var mest miskastē, nevis censties kaut ko atsist par iztērēto naudu. Tai Ingai pasaki, ka vērsīsies ar iesniegumu policijā. Cerēsim, dokumentus par nosūtīšanu neesi izmetusi? Tas būs pierādījums, ka manta saņemta nesen, ka ne jau Tavs bērns to kombinezonu novalkāja. Lai atgriež naudu, tai skaitā arī par pasta izdevumiem, sūtot šurpu -turpu, un Tu izsūti kombinezonu, dokumentus, ka viņš izsūtīts, glabā kā pierādījumu. Vari noskenēt un uzreiz viņai aizsūtīt.
pasta pakalpojumi ļoti smagam kostīmam maksā ne vairāk kā 3 ls.