Inga Nāgele - Lūse - Nepieklājība!!

Labvakar, ilgi domāju -likt vai nelikt..taču nekas nemainās, strādā Valmieras slimnīcā par virsārsti, un tik nepieklājīga attieksmē pret pacientiem, it kā slimniekam būtu jājūtas vainīgam, ka viņš nokļuvis slimnīcā, ja nespēj darīt savu darbu, laiks padomāt par ko citu, esiet laipnāka pret pacientiem, nelieciet viņiem justies kā cietumā!!!!

S

Komentāri (4)

V Vija Rudovica 05.07.2016

Pievienojos teiktajam par , it kā , ārsti Ingu Nāgeli-Lūsi .Ja tādi pie mums ārsti , tad nomirt nav problēma , problēma ir izdzīvot....Nedod Dievs tādu ārsti sastapt .

E Evita Zonne 16.09.2021

Nokļuvu Vidzemes slimnīcā ar plaušu karsoni. Ārstēšana tika nozīmēta pie Nāgeles- Lūses, kura vienlaicīgi ir arī nodaļas vadītāja. Augstprātīga kā attieksmē pret pacientiem, tā arī padotajiem. Neienteresēta un asa, praktiski neatbild uz jautājumiem, izdara minimumu un turklāt apsūdz pacientu apstāklī, ka viņš, lūk, iedomājies te tā saslimt un kādēļ nav meklēta palīdzība pie citiem ārstiem. Īsāk sakot, nestrādā ar sirdi un radās sajūta, ka iekšēji mazs un par sevi nepārliecināts cilvēks ar amata palīdzību maskē savu nepārliecinātību. No slimnīcas tiku izrakstīta ar joprojām asu klepu un bez jebkādām norādēm, kā ārstēties turpmāk! Nevienam nenovēlu nokļūt pie šīs dakteres, kura ir jau ļoti sen aizmirsusi Hipokrāta zvērestu!

I IlzeIlzeSv 29.03.2023

Pilnībā piekrītu šeit visam rakstītajam!
Pirms pāris dienām devos uz neatliekamās medicīnas uzņemšanas nodaļu, kur sastapos ar šo dežūrārsti! Ārstes attieksme viena vienīga neiecietība! Tai vietā, lai sāktu apskatīt pacientu,viņa visvisādi mēģināja atrast kādu ieneslu, kādēļ nav apmeklēti citi ārsti (piem., ģimenes ārsts!). Mēģinot paskaidrot, ka ar savu problēmu jau esmu griezusies pie ārstiem divas reizes un trešai reizei veikts jau pieraksts, daktere mainīja tematu! Visa iztaujāšana mijās ar neiecietību, nelaipnību! It kā katrs cilvēciņš , kurš nav saistīts ar medicīnu, spētu zināt visas alerģijas izpausmes pret medikamentiem!
Atklāti sakot sajūta bija, ka šo cilvēku esmu patraucējusi viņa brīvdienā, nevis darba laikā! Dakterīt, Jūs nemīlat savu darbu vai cilvēkus ? Vai abus? Tad varbūt Jūs neesat īstajā vietā?
Žēl iedomāties bērniņus, kuri nonāk saskarsmē ar šo personu…
Padomija sitās cauri…

I IlzeIlzeSv 29.03.2023

P.S. Atļaušos piebilst, ka nēkādus medikamentus netiku saņēmusi…..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes