AtrisinātaInga Jākobsone - Latio,māklere.

Arī es gribu pasūdzēties!!!! Ja esi nolēmis iegādāties nekustamo īpašumu Saulkrastos un gribi dzīvot bez problēmām nekādā gadījumā nekontaktējiet ar mākleri - Ingu Jākobsoni.
Mēs ar vīru gribot pavadīt mierīgas vecumdienas , netālu no jūras ,gandrīz vai uzķērāmies uz šī āķa. Par pieņemamu cenu, mūs bija ieinteresējis 2 istabu dzīvoklis.
Un tad tik viss sākās, māklerei bija jāskrien pa priekšu .Uz visiem jautājumiem atbildēja izvairīgi un šķoboties. Dzīvoklis bija pirkts izsolē, akts par ievešanu valdījumā nebija, dzīvoklī bija piedeklarēti iepriekšējie īpašnieki + vēl parāds par komunālajiem maksājumiem sastādīja 1647,-Ls lielu summu. Labi ,ka veselais saprāts neļāva dot kaut kādas rokas naudas, ja nē būtu palikuši pie sasistas siles. Žēl tos 50,-Ls kurus samaksājām novērtētājam un iztērēto laiku, būtu labāk aizbraukuši uz kādu restorānu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta juda1960 06.01.2016

J

V vilaw 29.01.2014

Esmu šokā par tādu muļķīgu apgalvojumu, esmu pati pārdevusi savu dzīvokli un iegādājusies citu īpašumu ar Inga Jākobsones starpniecību, esmu ļoti apmierināta ar viņas darbu un pat vairāk kā apmierināta. Domāju, ka cilvēkiem būs kāds pārpratums, kuru vajadzēja atrisisnāt izrunājoties, ja jau kaut kas ir bijis neskaidrs. Taču apgalvot, ka ar šo cilvēku lai nesaistās ir ļoti apmelojoši un nepatiesi.

V vilaw 29.01.2014

Īstenībā lasot šo sūdzību, nesaprotu kur un par ko tad būtu jāsūdzās, ka nenopirka nevienu īpašumu??? Vecums jau nenāk viens laikam kundzītei neapmieirnājusm, ka nevarēja ko pa lēto dabūt... Kur šie vecie cilvēki rodas, aiz neko darīt tik nomelno cilvēkus.

L Lepnā Lavīze 29.01.2014

Vecajiem cilvēkiem kāreiz ar saprašanu viss kārtībā. Viņiem tiešām nav vajadzīgs problēmdzīvoklis, no kura īrniekus pēc jaunā likuma var izlikt tikai tad, ja 3 mēnēšus nemaksā (liekas, no brīža, kad viņi noformē dzīvokli uz sevi). Ja šie vēl agresīvi, vecīšiem būs jautra dzīve ar lauztām durvīm utt. Lielais parāds savukārt nozīmē, ka jebkuru brīdi var tikt atslēgtas komunikācijas, bombardēs komunālās organizācijas, lai gan pēc LR likumdošanas iepriekšējo īpašnieku parādi jaunajiem nav saistoši. Viņiem tādas problēmas ir vajadzīgas? Ja māklere būtu profesionāle, viņa informētu par problēmām un jau tālāk ir klientu izvēle - pirkt vai nē. Vienalga pie notāra viss atklātos.

L Lepnā Lavīze 29.01.2014

Dīvaini, cilvēks reģistrējies tikai šodien... Vai tikai nav pati māklere?

I inga.jakobsone 29.01.2014

Labdien,

ņemot vērā klaji apmelojošo informāciju, vēlētos viest skaidrību situācijā.
1) Dzīvoklis nekad nav pirkts vai pārdots izsolē, tas bija bankas īpašums, kas atņemts bijušajiem īpašniekiem, jo tie nespēja segt savas kredītsaistības;
2) Mana iesaiste konkrētajā gadījumā aprobežojās ar īpašuma izrādīšanu potenciālajiem pircējiem, jo banka pati ar to nenodarbojas, to uzdodot vairākām nekustamo īpašumu kompānijām;
3) Tā kā īpašums tika rādīts laikā, kad dzīvoklī darbojās centrālapkure, pati ieteicu zvanīt Saulkrastu komunālservisam, lai noskaidrotu parāda apmēru uz konkrēto dienu;
4) Izdeklarēt dzīvoklī deklarētās personas iespējams iesniedzot Pirkuma līgumu un Zemesgrāmatu vietējā pašvaldībā - šajā ziņā likumdošana valstī ir sakārtota;
5) Visi potenciālie pircēji tika informēti par to, ka dzīvokļa īpašnieks ir banka, ar ko tālāk arī tiek slēgts Pirkuma līgums, kas iepriekš tiek saskaņots starp Pircēju un banku;
6) Pie pirkuma līguma slēgšanas Pircējam VIENMĒR tiek izsniegta izziņa par komunālo parādu neesamību un izziņa par zemes nodokļa nomaksu. Banka, pārdodot savā rīcībā esošos īpašumus, dzēš īpašuma parādus, uzrādot attiecīgu izziņu pie pirkuma līguma parakstīšanas. Ja šī izziņa tiek viltota, iestājas kriminālatbildība.
7) Par iztērētajiem 50Ls - kādam vērtētājam Jūs esat maksājusi? Nevienu vērtētāju uz šo dzīvokli neesmu vedusi. Vienīgā saskare ar potenciālajiem pircējiem man bijusi tikai īpašuma parādīšanas laikā un telefona zvans pāris dienas pēc tam, vaicājot vai viņi īpašumu iegādāsies. Nezinu kā iespējams tērēt 50Ls īpašuma vērtēšanai, ja īpašuma atslēga tiek glabāta uzņēmumā, bet dzīvoklis ir atbrīvots (tajā neviens nedzīvo, nav arī personīgo mantu), respektīvi - neviens iekšā netiek.
8) Banka neprasa iemaksāt rokas naudu, bet Pirkuma līgumu slēdz izmantojot darījuma kontu, t.i. - Pircējs pirms darījuma noslēgšanas Darījuma kontā iemaksā Pirkuma summu, kura tikai pēc īpašuma īpašumtiesību pārreģistrācijas zemesgrāmatā tiek pārskaitīta pārdevējam, šajā gadījumā - bankai.
9) Pēc īpašuma izrādīšanas ieteicu potenciālajiem pircējiem sazināties ar banku, lai tie noskaidrotu savas finansiālās iespējas un izrunātu interesējošos jautājumus. Pēc dažām dienām zvanīju potenciālajiem pircējiem, kuri atbildēja, ka īpašumu tomēr neiegādāsies. Tā arī bijusi vienīgā komunikācija. Ja Pircēji paši tālāk rīkojušies "uz savu galvu", maksājot vērtētājam, bet mani par to neinformējot, tā ir pašu pircēju atbildība. Nekad neesmu spiedusi cilvēkiem iegādāties īpašumu, kuru tie nevēlas pirkt. Tiesa, nesaprotu, kādēļ publiski jānomelno cilvēks? Un pie kā tieši mani vainojat? Kādēļ to Jūs nepateicāt tieši man? Kādēļ ne reizi nezvanījāt vai nerakstījāt, ja bijāt ar ko neapmierināti vai Jums bija radušies kādi jautājumi, bet publiski mani apmelojat?
Lūdzu atsaukt šos melīgos apgalvojumus, lai man nebūtu jāvēršas attiecīgās instancēs par goda un cieņas aizskaršanu, kā arī par publisku nomelnošanu. Jūs esat spēruši ļoti nopietnu soli...
Latio ir cienījama un respektabla kompānija, arī es vienmēr esmu strādājusi pēc labākās sirdsapziņas un nekad dzīvē nevienu cilvēku neesmu apkrāpusi.

Inga Jākobsone

N notarials 05.02.2014

Lai vai kā arī būtu, negatīvais komentārs par šo personu šeit paliks uz ilgu laiku un pat jau tiks izdzēsts, virsraksts ar sliktajiem vārdiem internetā leks ārā vienmēr, ik reizi, kad tiks ieguglēts Ingas J.vārds. Tā tas notiek...