www.sudzibas.lv Inga Božika Krāpšana iekārtojoties darbā

Inga Božika - Krāpšana iekārtojoties darbā

Inga božika iekārtojas darbā ar mērķi šantažēt darba devēju. Viņai ir alkohola problēma un viņa, pēc iekārtošanās darbā, fiziski nav spējīga iziet darbā, jo plosts ir viņas prioritāte, tad kad uzradīsies darba vietā, smakos pēc “peregara” un tad kādu dienu atkal noplauks un neieradīsies, pat nepaziņos par saviem plāniem. Tad noteikti gaidiet ciemos darba inspekcijas pārstāvjus, kuriem šī alkoholoskā būtne būs sarakstījusi briesmu lietas. Pa vidam saņemsiet draudus no viņas īsziņu veidā.

B

Работяга 04.06.2019

kur tad latvija darbojas darba inspekcija? tikai darbadeveja sapni! ar algu 20 eur diena darbadevejs NEVAR neko prasit no darbinieka jo alga 20 eur un mazak tas ir tikai nenomirst no bada lidz darba vietai.. 20 eur uz rokas un rakties miskaste tas ir viennozimigi..