infekciju poliklīnika

Ko vēl gribēju pateikt....to ko raksta Fomins,dzīvētas nenotiek ,ja vienīgi ar zvaigznēm,bet mēs melnie cilvēciņi ...ah....Aizejot uz infekciju poliklīniku pirmo reizi uzzinot ,ka esmu infekcēta ra C hipotītu d.NADEžDA šUBņIKOVA LAI MAN PASTāSTīTU PAR SLIMīBU, VIENKāRšI PATEICA EJIET UN LASIET INTERNETā ,TUR VIS IR UZRAKSTīTS....Ja viņa strādātu par zobārstu es pat nešaubītos,ka viņa visu valsti aplaistu ar C hipotītu,netīriem instrumentiem,jo viņai vis ir pie vienas vietas...

O

I I 26.04.2007

Es shaja slimnica noverojos jau divus gadus ar C hepatitu. Mana daktere no sakuma bija N.Shubnikova, un vinja bija ljoti lajpna un milja pret mani. Tagad man daktere majnijas - ir docente Sumljaninova. Meginiet nomainit, varbut ar Sumljaninovu bus vieglak saprasties. Vinja ari megina palidzet pat ja nearstejes par maksu.

I ieva 26.04.2008

Ja nav noslēpums, tad kā tieši viņa mēģina palīdzēt? Esmu pie viņas nu jau trešo gadu, un viņa tik vien ir jautājusi vai negribu ārstēties, taču uz valsts fondēto ārstniecību man maz cerību, jo redziet c hepatīts man esot mazaktīvs. Bet man nav pat to 3000, kur nu vēl 11000. Tā kā vien lēnām gatavojos uz to saulīti!