Ineta Štrausa Stepanova, Metlife - Negodīgs darba devējs

Ineta Štrausa Stepanova pārstāv kompāniju Metlife. Aiconot cilvēkus darbā sasola visādus labumus un, kad cilvēks parakstījis papīrus, dažu mēnešu laikā saprot, ka viss nemaz tik rožaini nav un izrādās esi vēl arī parādos nokļuvis! Tāpat tiek slēgts pašnodarbinātā līgums, kaut gan patiesībā tās ir darba attiecības! Esiet lūdzu ļoti uzmanīgi!!!

Z

I ilzeilze 30.04.2013

Kompānijā Metlife darbojos kā sadarbības partnere jau vairāk ka gadu un esmu apmierināta ar sadarbības līgumu, jo cik zinu, šāda veida sadarbība tiek pielietota daudzās vadošajās pasaules kompānijās.
Ja Tu mīli to, ko Tu dari, un dari to no sirds, tad viss ir kartība. Ar cieņu, Ilze.

Z Zakitis2 30.04.2013

Kompānijai pašai nav ne vainas un ja sākot sdarbību zini visus "+" un "-". Bet ja sākumā informācija tiek sagrozīta un nekorekti pasniegta, tad diemžēl viena cilvēka rīcība ietekmē arī viedokli par pašu kompāniju.

I Ingii 25.02.2014

Es arī kādu laiku strādāju šajā kompānijā. Sākumā izstāsta visus noteikumus, tālāk pilnīgi viss ir atkarīgs no tevis paša.
Ne visi ir radīti, lai būtu tiešie pārdevēji - kā tas ir nepieciešams apdrošināšanas kompānijās. Ja neesi tāds, tad var to iemācīties, bet paies ilgs laiks vai otrs variants - atrodi citu, sev piemērotāku nodarbošanos! :)

Šī sieviete, par kuru ir rakstīts sākumā, MetLife vairs nestrādā.