www.sudzibas.lv Ineses Stinkas veterinārā privātprakse Из-за холодного отношения, собака умерла!!!

Inese Stinkas-ветеринарный врач в Елгаве!!! - Из-за холодного отношения, собака умерла!!!

У меня собака породы той терьер,забеременела на 6 году своей жизни. И вот мы начали искать ветеринара который смог бы нам принять роды нашей любимицы! Нашли поблизости ветеренаршу Inesu Stinkasu,которая при случае смогла бы сделать и кесарево,потому что собачка маленькая но крепкая. В день родов,моя мама отнесла собаку к ней,на что ветеринар делала около ДВУХ часов стимуляцию родов! После позвонила маме чтобы она забрала собаку и сказала что не сможет кесарить Ее!
Мама взяв еле живую нашу любимицу,повезла в LLU Jelgavas veterinaro kliniku,где ей сделали кесарево и появилось двое щенков!вечером Ее,полуживую отдали домой.через сутки,ночью она УМЕРЛА! Документов о том что ей вводили мне ни там и ни там мне не дали! Чек дали только в LLU,не написали что двое щенков родилось,ни веса. Наша любимица кода умерла,я звонила в LLU ветеренарку ночью в истерике,мне не помогли и даже не сказали как быть с щенками,и спустя два дня я дозвонилась до них чтобы выяснить все обстоятельства с документами,на что они сказали что я звонила в пьяном состоянии(у меня собака умерла и была истерика!) и надо самим было запрашивать все бумаги! Бред полный! Мне ничем не помогли! Собака у меня мертвая,двое щенят которых мы пытаемся сами вскормить,деньги содрали... я очень разочарована в наших врачах...

Atbilde no Ineses Stinkas veterinārā privātprakse Support Pārstāvja atbilde 10.05.2017

Cienijamā Jekaterina B izsaku līdzjūtību par suņa zaudējumu. Saprotu jūsu sāpes par suņa nāvi , taču vēlos izskaidrot savu viedokli par šo gadījumu. Sestdienas vakarā pēc klīnikas slēgšanas saņēmu zvanu no satrauktas saimnieces , ka sunim sākušās dzemdības. Ieteicu suni atvest uz apskati. Pēc suņa apskates tika secināts , ka sākušās dzemdības un jau ir novērojamas kontrakcijas. Tika ieteikts suni atstāt suni klīnikā uz novērošanu. Ik pa laikam saimniece tika informēta par dzemdību norisi. Kontrakcijas bija vājas, uz stimulāciju reaģēja slikti- ņemot vērā suņa veselības stāvokli, vecumu un dzemdību gaitu nolēmu nosūtīt uz ķeizargriezienu operāciju uz klīniku , kur iespējama pēc operācijas aprūpe-stacionārs. Par to tika informēta arī saimniece .Saimnieces klātbūtnē sazvanījāmies ar vairākām klīnikām un saimniece nolēma doties uz LLU mazo dzīvnieku klīniku. Esmu par dabīgo dzemdību norisi , jo ķeizargrieziena operācija ir saistīta ar ievērojami augstāku komplikāciju risku nekā dzemdības pa dabīgajiem dzemdību ceļiem it sevišķi suņiem , kas vecāki par 6 gadiem. LLU klīnika ir viena no labākajām Latvijā ar zinošiem ārstiem un augta līmeņa aprīkojumu , tāpēc esmu pārliecināta , ka tur tika sniegta atbilstoša ārstēšana.Tomēr arī labākie ārsti ir bezspēcīgi, ja saimnieki pēc operācijas aprūpi uzņemas paši.

Komentāri (33)

V Viktorija001 10.05.2017

Сколько раз я была в ЛЛУ. Мне всегда они сами давали все результаты анализов, лист с лечением и т.п. если вы уверены в своей правате то идите в суд. И тогда там будут решать кто был виноват.

е Екатерина Б 10.05.2017

они мне сказали что только по запросу они выдают эту бумагу,а увидели мы всю выписку и недостачу бумаг когда она у нас умерла(

V Viktorija001 10.05.2017

Да. Ситуация у вас не из лёгких. А врач которая стимулировала роды что говорит?

е Екатерина Б 10.05.2017

Она "умывает" руки и вот так вот перекидывают друг на друга всю эту ситуацию... она сказала что собака старая!6 лет не для родов! Я ей сказала что раз так получилось почему она вообще бралась за эту работу! Зачем мучить надо было собаку,видя насколько она маленькая,она как ветеринар должна была это предвидеть что скорее всего кесарево понадобиться,но когда у собаки прекратились схватки и она полу живая стала тогда она позвонила маме и сказала чтобы забирала Ее и везла в LLU

е Екатерина Б 10.05.2017

И ни чека ничего она не дала! Взяла 10 евро и все! Мне денег не жалко ради моего любимца!
Я даже незнаю куда обращаться по такому поводу!

I Ineses Stinkas veterinārā privātprakse Support Pārstāvja atbilde 10.05.2017

Cien. Jekaterina. Maksa par 2 stundu darbu ārpus darba laika ( brīvdienā ) netika pieprasīta. Jūsu radiniece 10 euro nometa uz galda ejot prom . Tā kā darba laiks bija jau beidzies un bija jau "noņemta" kase -čeku nevarēja izsist , bet ir iespēja saņemt maksājuma kvīti.

е Екатерина Б 10.05.2017

Я так и не поняла зачем надо было браться за работу которую вы не могли сделать!?!?!?

L Laaauraaa 10.05.2017

Ko pēc Jūsu domām ārsts nevarēja izdarīt?
Viņa ir terapeits, nevis ķirurgs. Ķeizargriezienu uzreiz netaisa kā ir sākušās dzemdības, sākumā ļauj dzīvniekam pašam, ja redz, ka ir grūtības, dod medikamentus, lai stimulētu dzemdības. Ja redz, ka tas nepalīdz, tad veic ķeizargriezienu. Jūsu gadījumā tā arī bija, sunim stimulēja dzemdības, lai pati piedzemdētu, saprotot,ka viņa to nevarēs izdarīt, tika nosūtīts pie speciālista, kas veic ķeizargriezienus.

е Екатерина Б 10.05.2017

Кем же вы там работаете дорогая Лаура? Адвокатом?
Изначально все было оговорено что она в случае чего сможет сделать кесарево!

P Piяв 10.05.2017

Забеременела собака чисто так случайно на 6 году?Вирус поймала?У нас людей не лечат, а вы тут про собаку сочинение накатали.

е Екатерина Б 10.05.2017

Это не сочинение,а реальность

P Piяв 10.05.2017

Сделайте мумию и поставьте на полку!

е Екатерина Б 10.05.2017

Я же понимаю что сейчас все люди которые работают там мне сейчас так отвечают! Грубияны работают и неквалифицированные люди!

L Laaauraaa 10.05.2017

Cilvēki, kas strādā par ārstiem ir ar 2.līmeņa augstāko izglītību, citi arī ir ar doktora grādu, viņu apmācība nebeidzas ar augstskolu, viņi visu laiku brauc apmācīties un stažēties pie citiem speciālistiem, apmeklē seminārus. Ja Jūs uzskatāt, ka tie ir nekvalificēti cilvēki, tad jautājums Jums, kas Jūsu prāt ir kvalificēti cilvēki?

Работяга 10.05.2017

Laura vini kaut uz afriku brauc stazeties pie samaniem.. ja viniem nav prakses tad tas nav arsts.. bet pertekis ar diplomu un prakses gradus

L Laaauraaa 10.05.2017

Jums ir ārsta vai veterinārārsta izglītība? Ja ir, tad Jūs saprotat, ko no cilvēka prasa, lai par tādu kļūtu un paliktu par praktizējošu speciālistu.
Bet ja nav, tad labāk neko nesakiet, jo tā puse priekš Jums ir melna bilde.

е Екатерина Б 10.05.2017

Поэтому я и пишу как ваш клиент который обратился за помощью,но в итоге мне напихали собаку непонятно чем,выписки не дали и угробили собаку! Вы не думайте,я выше пойду жаловаться на все это! Потому что как вы обращаетесь с животными и как общаеться по хамски ваш персонал вам с рук ничего не сойдёт!

L Laaauraaa 10.05.2017

1. Jums neliekas, ka 6 gadu vecumā sunim pirmo reizi palikt stāvoklī jau ir mazliet par vēlu, ka organisms dzīvnieka vairs nespēj tikt galā ar tādu slodzi, kā iznēsāt kucēnus. Tas ir tas pats, ja liktu sievietei 50 gadu vecumā iznēsāt bērnu.
2. Stimulācija dzemdību 2h nav ilgs laiks, citi dzīvnieki dzemdē pie 12h, Jums ieteica veikt ķeizaru, jo suņa vecums ir liels priekš pirmām dzemdībām, šāds vecums ir riska grupā un komplikāciju risks ir augstāks.
3. Pusdzīvu jums suni neatdeva, suns bija pārmocīts un pēc narkozes, Jūs suni pati vēlējāties par katru cenu paņemt mājās. Kad paņemat dzīvnieku mājās atbildība ir uz Jums, vai jūs spēsiet viņu aprūpēt, ja nespējat, tad dzīvnieks jāastāj klīnikā, kur par viņu varēs parūpēties. Ja jau redzējāt, ka sunim tik slikti, kāpēc neatstājāt suni ārstu aprūpē, kur nepieciešamības gadījumā, varētu viņam sniegt palīdzību?
4. Jūs zvanījāt uz klīniku un ziņojāt, ka suns jūtas slikti, Jums teica, ka suni jāved uz slimnīcu, jāliek pie sistēmas, bet Jūs no tā atteicāties. Kā ārsts var palīdzēt, ja Jūs atsakāties no palīdzības sniegšanas?
5. Jūs zvanījāt no rīta un ziņojāt, kad suns nomira, un Jums tika izstāstīts, kā jābaro kucēni.
6. Jums ārsts deva izrakstu ar medikamentiem, kas dzīvniekam ir doti tas, ka Jūs nozaudējāt viņu, jau ir Jūsu vaina. LLU klīnikā viss ir dokumentēts un sistēmā reģistrēts, ja ir tāda vēlme var saņemt izrakstu un uzzināt, kas dzīvniekam ir dots.
Nākamreiz pirms rakstāt sūdzību, tad rakstāt visu kā ir, nevis noklusējat detaļas svarīgas, kā, piemēram, Jūs pati atteicāties no suņa hospitalizācijas, un tur jau ārsts ir bezpalīdzīgs, jo tas ir Jūsu lēmums.
Nevajag nomelnot ārstu un celt neslavu, jo šajā situācijā ārsts nav vainīgs.

е Екатерина Б 10.05.2017

Когда я звонила вам ночью меня грубо говоря послали! Помощь мне по телефону никто не оказал,и дожили все время трубку!

е Екатерина Б 10.05.2017

Какие же вы бестыжие! Я вам звонила насчёт всех выписок почему мне не дали эти бумаги где написано что ей вводили! Почему не написали что два щенка родилось! Ужас от вас!

L Laaauraaa 10.05.2017

Man žēl ir par Jūsu zaudējumu, ka Jums ir nācies, kam tādam iziet cauri.
Parasti klīnikas nedod izrakstus par to, cik ir piedzimuši mazuļi. Jūsu sunim piedzima divi kucēni un abi ir veseli.
Jūs zvanījāt, un Jums teica, ka suns ir jāved uz klīniku, bet Jūs atteicāties no tā.

Работяга 10.05.2017

Екатерина очень жаль что так произошло.. желаю вам скорее это пережить :((

е Екатерина Б 10.05.2017

Спасибо за поддержку,это очень большая боль...

K Kauns 10.05.2017

Очередная скандальная баба,которая ищет виноватых.

E Ehhhjahh 14.06.2018

Man visi 3 kaķi plus suns ir vesti gan uz Satiksmes ielu gan LLU klīniku. Arī vēl uz Rimal.
Nekad nekādas problēmas nav bijušas. Vienmēr viss visur korekti.
LLU vienmēr visi dokumenti par ārstēšanu un kādas zāles jādod ir iedoti. Viss sīki aprakstīts.
Nevaru uzreiz atrast slēdzienu kaķim, bet man liekas, tur bija rakstīts arī, kādas zāles dotas procedūras laikā. (to, ka ir sarakstīts kas tieši veikts, to atceros ļoti labi)
Slikti jau ir tas, ka pie ārstiem griežamies parasti pēdējā brīdī. Un tad ceram, ka ārsts būs visuvarens...
Kādreiz vedu uz Sanariusu. Neko nevaru teikt par ārstu profesionalitāti. Arī vienmēr viss ir bijis kārtībā, laikā, unn profesionāli.
Vienīgais vienu reizi nepatika attieksme, un vēl tas, ka lai arī ir uzrādīts tālrunis izsaukumiem mājas vizītē, uz to nekad neviens nav atbildējis.
Rimal vai LLU šajā jautājumā - nekad nekādu problēmu.
Uz Satiksmes ielas vet klīniku neesmu zvanījusi ārpus kārtas izsaukumiem..
Tā nu ir iegājies - potes pārsvarā Satiksmes ielā. Ārpus kārtas jautājumi vai nu Rimal, vai LLU. Kurš varēs ātrāk pieņemt.

J Julijaliepa 03.12.2018

Это самый лучший врач для моих животных. Всегда приветлива и даже сделает то, что не просили. Почистит уши, когти обстригёт. И не дорогой доктор. У меня как то был кот который заболел случилось всё резко. Позвонили Инесе к сожалению она была в отпуске. Пришлось обращаться к другому ветеринару с которым был уже плохой опыт, но был выходной день и только она могла принять. Ощупав кота она поставила кучу возможных диагнозов . Но самый вероятный это застрявший комок шерсти, от туда жидкий вонючий стул , рвота и т.д. Напичкала кота лекарствами продала кучу средств и отпустила нас домой сказав ждите 3 дня. Капельницы ставили сами. По истечению трёх дней коту лучше не стало. Я звоню тому врачу и говорю, что легче не стало , хотя всё делали так как говорили. На что мне врач отвечает, тогда я не знаю что с вашим котом. В итоге на 5 ый день кот умирает. Через месяц мы завели другого котика. И через 2 недели я замечаю что с ним что то не то , не кушал не пил и был вялым. Я его в охапку и к Инесе. Пока Инесе его осматривала я ей рассказала про того кота и про его симптомы, она сразу поняла что было с котом и добавила с таким вирусом нельзя было заводить котёнка в течение полугода, так как от кишечного вируса умирают 70% котов. К сожалению еслиб я знала, то не заводила бы котёнка. Так как предыдущий врач мне ни слова не сказала о таком вирусе.
Инеса меня прибодрила и сказала, не будем настраиваться на смерть, дала все необходимые лекарства и плюс домой
лекарства, специальный корм и я заплатила за это всего 7€. Мой котёнок на третий день прыгал и скокал.
Моя сестра тоже обращалась к Инесе. У кошки был зубной камень. Инеса ей почистила камень кошка ей прокусила палец. Дали с собой лекарства. И снова за процедуру отдали копейки что то около 10 евро. В общем в кругу моих знакомых Инеса считается лучшей!

L Laila Putna 11.12.2018

Ir jābūt totālai bezatbildībai un stulbumam, lai 6 gadu vecumā kucīte paliktu grūsna. Un to varu teikt par ik vienu, kuram "pēkšņi" mājās parādījušies kaķēni vai kucēni, kurus pat gatavi par velti kādam atdot. ATTOPIETIES. kUR JŪSU ATBILDĪBA! NOVĒLU TĀDIEM TIKAI VIENU, LAI ARĪ JŪSU BĒRNUS VAI MAZBĒRNUS, KURI VAIROJAS NEREGULĒJAMI, ATDOTU KĀDAM PAR VELTI.

A Aija Skane 31.12.2020
Pateicība

Sirsnīga zinoša atbalstoša ārste. Paldies Jums!

A Aija Skane 31.12.2020

Aija

A Aija Skane 31.12.2020

Paldies Jums!

A Aija Skane 31.12.2020

Sirsnīgs paldies Jums par maniem dzīvniekiem! Cienām Jūsu iejūtību zināšanas kompetenci 🙂

A Aija Skane 31.12.2020

Paldies

S Sudzibas.lv Admin 28.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes