I.Priednieces Zobārstniecības klīnika - Neadekvāti piedāvāji

Sveiki. Vēlos vērst Jūsu uzmanību uz Ineses Priednieces zobārstniecības klīniku, Cenu sadaļā bērniem ir iespējams veikt tādu manipulāciju kā izziņa skolai bez apskates. Šādu praksi redzu pirmo reizi, tādēļ nodomāju izmēģināt. Tā kā zobārstu apmeklējam regulāri, tad ar to problēmu nav. Bet iespēja likās jauka, negaidīt rindā 3 mēnešus pie sava zobārsta, bet gan ātri nokārtot formalitātes. Diemžēl sazvanot viņus, nākas saprast ka tas ir viegls apmāns. Attieksme ir pretīga, lai neteiktu vairāk. Asprātības lēkā uz visām pusēm un atļaujas pārmest, ko esmu tādu iedomājusies. Brīdī, kad aizrādīju, ka šāds pakalpojums ir norādīts viņu cenu lapā, atskanēja atraidošs sakāmais: " Nu izņemšu viņu laukā, bet ko Jūs iedomājaties, tā nenotiek". Rīts ir nepatīkami sācies, bet vēlu veiksmi viņiem arī turpmāk. Zemāk bilde ar "pierādījumu".

Vai tad tai klīnikai, lai nebojātu nervus, nebija vienkāršāk uzrakstīt izziņu skolai: "Lienes bērnam ir zobi. Cik daudz un kādi, nav zināms, jo Liene nožēloja 10 EUR apskatei."

M Minna2018 13.01.2018

Gan jau, ka tas domāts tiem, kas tur regulāri iet un par viņu mutes stāvokli viss skaidrs. Es tur savu bērnu vedu kopš 2gadu vecuma, tūlīt būs 8. Nekādu sūdzību un nevienu sliktu vārdu nevaru teikt. Bērns ar prieku iet pie zobārsta un higienista. Un attieksme arī ļoti laba.

Tas pakalpojums domāts viņu pastāvīgajiem klientiem, km ir kartiņa un viss zināms.