www.sudzibas.lv Inese Sniķere Ignerē mazu bērnu intereses

Inese Sniķere - Ignerē mazu bērnu intereses

I.Sniķere skaitās sertificēta klīniskā psihiatre, bet ne kā speciālists, ne kā māte nespēj objektīvi izvērtēt mazu bērnu vajadzības un neaizstāv viņu intereses, vien balstoties uz plikiem tēva izteikumiem ar savu lēmumu atņem mazu bērnu mātei, nostājoties tēva pusē. Ignorē faktu, ka māte apmēram gadu iepriekš jau ir griezusies ar šo problēmu pie viņas, lūgusi palīdzību risināt otram bērnam radušās problēmas, kas radušās saskarsmē ar viņa tēvu.
Tadag bērns tiek vests pie cita speciālista, par kuru ir ļoti dauz pozitīvas atsauksmes un arī rezultāts ir acīm redzams. Ko nespēja panākt I. Sniķere.

I

V Valmiera 03.04.2013

Attieksme ir vispār ignorējoša.Ja cilvēks reklamē savu tālruni, tad būtu tikai normāli, ja uz to kāds arī atbildētu! Pēc vairāku dienu mēģinājumiem cienīto kundzi sazvanīt, vērsāmies pie cita speciālista-atsaucīga un pretīmnākoša.
Ja cilvēks klaji ignorē neskaitāmus zvanus, tad vismaz būtu pieklājīgi pateikt, ka nav ieinteresēts strādāt, vai arī, ja ir tik aizņemta, var taču ieviest kontaktpersonu vai balss pastakati-jebko, lai vismaz saņemtu atteikumu, nevis klaju ignorēšanu!

A Artoms Sergevs 18.04.2017

Tā noteikti ar ir

I Inka1978 03.04.2013

Nu tas jau viņai raksturīgi - neatbildēt uz zvaniem ...

U ugundia 03.04.2013

Man tādas pieredzes nebija, I. Sniķere bija atsaucīga un pretimnākoša.

K kakenite 11.07.2013

Man ieprieks ari nebija vajadzibas.Bet peksni radas tada situacija, kad biju spiesta meklet psihologu.Jo man tika atnemtas mates tiesibas uz berniem.Un sazvaniju I.Snikeri uz mob.nr.29456645, un sarunaju tiksanos.Kad aizgaju uz tiksanos, vina ar mani izrunajas un es uzticeju vinai savas problemas.Tad vina paludza atnakt man vel vienreiz uz parrunam.Un ta ari izdariju.Un vina man paludza samaksat par katru reizi Ls 15.Samaksaju kopa Ls 30.Vina man iedeva ATZINUMU, par kuru atkal samaksaju Ls 15.Tatad kopa par visu samaksaju Ls 45.
Bet diemzel sis Atzinums ir nepaties un versts pret manim un maniem berniem.Tad gribetos teikt vai I.Snikere atbilst psihologa (kliniska) amatam.
Barintiesas sede 9.julija Valmiera, izskatot manu lietu par bernu aprupes tiesibu atjaunosanu gimene, nemot vera Dr.I.Snikeres atzinumu, mani berni netika atgriezti gimene.Tas nozime kad attieksme ir man sokejosa un nesaprotama.Esmu spiesta vinas atzinumu apstridet.
Cilveki ar savas dzives problemam neesat uzticigi un letticigi!!!

A Artoms Sergevs 18.04.2017

Kādas vēl atsauksmes par I.Sniķeri?

D Dzintra58 22.06.2015

Man arī būs jāgriežās pie tās dakterītes bērniņa veselības vajadzībām, pat nezinu ko teikt pēc šo rakstu izlasīšanas ? Dažreiz paši pacienti neprot rast kontaktu ar ārstu, jau pašā saknē, tad nu arī rodās slikts iespaids par visu...Skaidrs, ka esam norūpējušies par bērniem, par savu situāciju, bet vajag saglabāt līdzsvaru ejot pie ārsta, vispirms mierīgi izklāstīt savu problēmu un tad mierīgi uzklausīt speciālistu. Vnk bieži gadās ka mēs neprotam uzklausīt- ieklausīties, kur nu vēl saprast. Būsim mierīgi un cienīsim citus sev apkārt, ir jau viegli atrast kādu vainīgo un sevi uztaisīt par svētu, ieskatīsimies- ieklausīsimies sevī- vai tiešām paši esam tik pareizi, vai pareiz rīkojamies..?.. Nespļausim tai akā, no kuras nāksies pašam dzert. Lai visiem veicās atrisināt savu sāpi !!!

I Iga21 30.05.2017

Sazvanot.atbild ka lai pazvana pec laicina.protams kad zvanu neviens neceļ.ignorē.pazvanu no cita nr protams paceļ un liek zvanit rit un protams atkal neceļ.