www.sudzibas.lv INESE LĀCE KRĀPŠANA, krāpnieciskas darbības ar autodetaļām, algas konvertos

INESE LĀCE - KRĀPŠANA, krāpnieciskas darbības ar autodetaļām, algas konvertos

Krāpnieciskais autoserviss atrodas brīvības ielā Gribēju vienkārši salabot savu auto, bet diemžēl serviss pazemojoši nekvalitatīvs lai neteiktu vairāk, No meistariem smird pēc alkahola, termiņi netiek ievēroti, esmu māmiņa ar diviem bērniem un esmu spiesta pārvietoties ar sabiedrisko transportu, par ko nelegālā servisa īpašnieki neliekas ne zinis. Ļoti žēl ka valsts iestādes pieļauj tādu pašdarbību. Ceru, ka policija un ieņēmumu dienests rīkosies nevis atkal krāpnieki atpirksies. ESMU VĪLUSIES UN NEVIENAM NEIESAKU NONĀKT MANĀ BEZIZEJAS STĀVOKLĪ, CIETUŠIE LŪDZU ATSAUCIETIES LAI NAV JĀCIEŠ ARĪ CITIEM.

Tā arī nesapratu, kur ir problēma? Mašīna bija salabota? Čeks bija? Garantiju deva? Konkrēti simtsprocentīgi termiņi bija aprunāti? Ko nozīmē nelegāls serviss? Uzņēmums ir reģistrēts? Ko nozīmē "vienkārši salabot" auto? Kāds ir remonta rezultāts? Ja jūs saņēmāt pakalpojumu, kvalitatīvu vai nē, problēma bija atrisināta? Ja jā, tad kāds sakars "krāpniecībai"?

Pēdējā laikā bieži tiek izmantoti tādi vārdi, kā "Krāpnieki", nezinot tā vārda nozīmi.