www.sudzibas.lv Inese Beitāne tiesu izpildītāja Tiesu izpildītāja no Ventspils krāpniece

Inese Beitāne tiesu izpildītāja - Tiesu izpildītāja no Ventspils krāpniece

Uzmanību! Tiesu izpildītāja Inese Beitāneno Ventspils krāpniece un mele, jo viņa man izkrāpa 300 eur atstājot mani bez iztikas līdzekļiem reāli man nav pat ar ko nopirkt maizi un vai informācija par to parupešos lai apcietināta tiktu tāda mele un krāpniece Inese Beitāne - bože no Ventspils pilsētas. Uzmanās mīļie tautieši no tiesu izpildītājas Ineses Beitānes božes, krāpnieces.

Papildināts Māris Kalninieks 28.01.2020

Bet mani atstāja vispār bez kapeikas tā jau nedrīkst darīt kaut 5€maizei būtu atstajusi

M Māris Kalninieks 28.01.2020
Ventspils tiesu izpildītāja krāpniece

Šī sieviete Inese Beitāne tiesu izpildītāja no Ventspils krāpniece krāpniece ir riktīga mani atstāja vispār bez kapeikas tā jau nedrīkst darīt. Tā krāpniece nesaprot ka man ir jāēd arī kautkas. Gan tā krāpniece Inese Beitāne saņems dieva sodu, viņa ar tiem 300 eur laimīga nebūs. Viņai priekšā ir smags liktenis. To viņai apsolu un novēlu.

N Noboby 29.01.2020

1. Kā viņa tevi apkrāpa? Prettiesiski atņēma naudu? Sūdzību tiesā tad, bet man liekas ka esi izlaidis svarīgu faktu ka pats vien esi vainīgs.
2. Vai tie ir draudi ko viņai tagad piesolīji publiskajā telpā? Tad jau paliki bez 300€ un vēl vairāk jo tas ir nopietns likuma pārkāpums, draudēt kādam ar izrēķināšanos