LV RU
www.sudzibas.lv Inese Beitāne tiesu izpildītāja Tiesu izpildītāja no Ventspils krāpniece

Inese Beitāne tiesu izpildītāja - Tiesu izpildītāja no Ventspils krāpniece

Uzmanību! Tiesu izpildītāja Inese Beitāneno Ventspils krāpniece un mele, jo viņa man izkrāpa 300 eur atstājot mani bez iztikas līdzekļiem reāli man nav pat ar ko nopirkt maizi un vai informācija par to parupešos lai apcietināta tiktu tāda mele un krāpniece Inese Beitāne - bože no Ventspils pilsētas. Uzmanās mīļie tautieši no tiesu izpildītājas Ineses Beitānes božes, krāpnieces.

Papildināts Māris Kalninieks 28.01.2020

Bet mani atstāja vispār bez kapeikas tā jau nedrīkst darīt kaut 5€maizei būtu atstajusi

Komentāri (6)

T Turkey901 28.01.2020

Kā var izvairītes no tiesu izpildītājiem?!
Jūs esat parādā un parādu neatdodat, tātad pats vainīga pie visa tā, kas ar Jums notiek, ne tiesu izpildītājs, kurš dara savu darbu, pelna sev un savai ģimenei iztikas līdzekļus!

I Izmisums1996 28.01.2020

Tiesu izpildītāja darbs ir piedzīt līdzekļus kas pārsniedz 430 eiro mēnesī. Viss kas ir zemāk par šo summu ir iztikas minimums. Ja tiesu izpildītājs atņem iztikas minimumu tad viņš nogalina cilvēkus dēļ naudas...

T Turkey901 28.01.2020

Vairākas summas var piedzīt arī 50% no šīs summas, alimentus, administratīvos sodus, uc.

P paula25 28.01.2020

Kādas muļķības te dzirdu. Ļoti vienkrārši ir nomelnot citu cilvēku par to, ka dara savu darbu. Jūsu pienākums ir ar Tiesu izpildītāju sazināties par to, ka ir noņemta nauda, uzreiz attiecīgi ir jāraksta iesniegums un jāpievieno konta izdruka, kur var redzēt, kas tā ir pa naudu. Ja tas ir bijis pabalsts, vai citi naudas līdzekļi uz kuriem nevar vērst piedziņu - naudu atgriež. Pieminēšu vēl to,ka no 2019. gada 1. jūlija ir mainījies likums, ka tikai vienā bankas kontā tiek saglabāts iztikas minimums, attiecīgi ja ir vairāki konti nu tad domājat paši.. Ja neesat ar tiesu izpildītāju informējis, kurā kontā Jums saglabāt š te iztikas minimumu, Tiesu izpildītājs ir tiesīgs izvēlēties pats. Tādēļ atkārtošos - IR JĀKOMUNICĒ AR TIESU IZPILDĪTĀJU!

M Māris Kalninieks 28.01.2020
Ventspils tiesu izpildītāja krāpniece

Šī sieviete Inese Beitāne tiesu izpildītāja no Ventspils krāpniece krāpniece ir riktīga mani atstāja vispār bez kapeikas tā jau nedrīkst darīt. Tā krāpniece nesaprot ka man ir jāēd arī kautkas. Gan tā krāpniece Inese Beitāne saņems dieva sodu, viņa ar tiem 300 eur laimīga nebūs. Viņai priekšā ir smags liktenis. To viņai apsolu un novēlu.

N Noboby 29.01.2020

1. Kā viņa tevi apkrāpa? Prettiesiski atņēma naudu? Sūdzību tiesā tad, bet man liekas ka esi izlaidis svarīgu faktu ka pats vien esi vainīgs.
2. Vai tie ir draudi ko viņai tagad piesolīji publiskajā telpā? Tad jau paliki bez 300€ un vēl vairāk jo tas ir nopietns likuma pārkāpums, draudēt kādam ar izrēķināšanos

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes