www.sudzibas.lv Inese Bārbale Pavirša attieksme un nav iespējams sazināties

Inese Bārbale - Pavirša attieksme un nav iespējams sazināties

Vēlos iesniegt sūdzību par savu ģimenes ārsti Inesi Bārbali.
Ar šo ārsti nav iespējams nekādi sazināties viņas norādītajā darba laikā - ne sazvanīt (visi telefoni netiek celti) , ne sms veidā. Pie tam viņa arī nav sastopama savā darba vietā brīvības ielā 68 - 9, Rīgā (tur neviena nav - ne māsiņas, ne daktere)
man ir nopietnas Veselības problēmas, kuru dēļ nepieciešams regulāri izrakstīt zāles, noteikt zāļu dozu un nepieciešami nosūtījumi uz analīzēm, bet dēļ tā, ka ģimenes ārste Inese Bārbale nenāk uz kontakta man jādzīvo stresā vai manas zāles tiks izrakstītas un vai lietoju pareizu zāļu dozu.
Tikai pēc vairākkārtējām sms ģimenes ārste Inese Bārbale izraksta zāles, bet man nekad nav drošības sajūta, ka tas tiks izdarīts.
Pēdējā situācija, kas pielika punktu bija janvārī, kad sajutu covid-19 slimības pazīmes, jo biju kontaktpersona. Mēģināju sazvanīt ģimenes ārsti Inesi Bārbali, bet neviens no telefona numuriem, kas ir norādīts neatbildēja. Aizsūtīju sms, ar lūgumu atvēt slimības lapu. Uz ko bija sausa atbilde - lai taisu testu, tad tikai vēršot vaļā.
Pierakstījos uz covid-19 testu nākamajā dienā uz kuru pēcpusdienā saņēmu atbildi, ka tas ir pozitīvs. Kad atkal sms veidā to paziņoju Inesei Bārbalei, jo sazvanīt viņu darba laikā nevarēju, man tika atbildēts, lai testu nosūtu viņai uz e-pastu un tikai tad tiks atvērta slimības lapa.
Visa covid-19 slimošanas laikā nebija ne interese kā jūtos, vai ieteikumi kādas zāles lietot, lai atvieglotu saslimšanu.
Es noteikti mainīšu ģimenes ārstu, bet vēlos iesniegt sūdzību par Ineses Bārbales paviršo attieksmi un neiespējamo saziņu.