Indulis Liepiņš и Nadezda Kalniniece - Мошенники

Объявлениe Labdien. Piedāvāju naudas aizdevumu, jauniem klientiem līdz 5000euro bet esošiem klientiem līdz pat 50000euro , ja ir kadam interese paņemt lielāku summu,tad rakstiet un visu sarunāsim, izdevīgi noteikumi. Gaidīšu,ēpastu, vai zvaniet.
Дата публикации 2014-03-24 [slēpt]@inbox.lv
Договаривались о кредите, всё без проблем, перечислите 35 евро и будет вам кредит, потом говорит про 100 евро налогов, договорились что мы перечислим 25 евро а остальное с кредита снимут, деньги поступили и он прислал ещё один договор
Kreditors; Indulis Liepins

Zinojums!

Sakara ar Jusu kredita registracijas maksajumu 35EURO un nepilno nodokla maksajumu ,Jus esiet veiksmigi registrejies musu firmas sistema, tacu lai sanemtu kreditu 1500EURO Tad jums ir javeic atlikusais 25EURO Maksajums,merki noradat ka "atlikusais maksajums"
pec 25EURO Apmaksas jus sanemsiet sava konta 1500EURO. 15minusu laika.

Maksajums, 25EURO Javeic uz sadiem firmas rekvizitiem.

AS SWEDBANKA
KONTS; LV85HABA0551033198483
Sanemejs; Nadezda Kalniniece
REG.NR; 201075-11677

summa; 25.00EURO
Мы отказались, но деньги не вернули.

I