Indra Sivko vai Rozenvalde vai Mazaa - Izkrāpj naudu iežēlinot

Šī persona iegūst uzticību un iežēlinot aizņemas naudu uz īsu termiņu. Slimnīcas izdevumiem, īrei vai sadzīviskām vajadzībām. Kad pienāk termiņš atdot parādu sāk aizbildināties ar visādām aizķeršanās. Persona maina telefona numurus biežāk kā zeķes.
Tika rakstīts iesniegums policijā par krāpšanu, policija atteica kriminālprocesa uzsākšanai. Ar krāpnieci esot veiktas pārrunas kas ne pie kā nenoveda. Dotajā brīdī tiek gatavoti dokumenti iesniegšanai tiesā. Nauda tika aizdota bankas pārskaitijumā vairākos etapos kas sastāda uz doto momentu 700€. Ja vēl kāds ir kritis par šīs personas upuri nepieciešamības gadijumā ar mani var sazināties e-pasta [slēpt]@inbox.lv

S Sandis2008 15.12.2021

Artūrs Kraslivskis 3000 eur iedeva un neatdod.

D Don93 15.12.2021

Draugs iedeva vairāk par 2000 un pat paņēma kredītu (kam negadās, kad mīlestība aptumšo prātu). Šī zvanīja, solīja naudu atdot, bet pēc tam viss arī aizmirsās

S Stobos 15.12.2021

Man atdeva visu, šeit lapai jau lūdzu dzēst sludinājumu.

G Gulbenietis 16.12.2021

Lielāku naudas summu divas dienas izmīlētai meitenei nevajadzētu ne dot ne aizdot. Ja aizdodat k un vairāk, tad tikai pret raspisku. Datums, pers kodi abām pusēm. Apņemšanās atdot datums. Īss situācijas izklāsts.

L Liepāja 2211 02.02.2022

Sveiki. Aizdevu 6000€.sola bet neko nedara.tik sūta kailfoto.vērsīsos tiesā.kāds vēlas [slēpt]@inbox.lv

L Liepāja 2211 02.02.2022

Aizdevu 6000€.tik sūta kailfoto un neatdod.iešu caur tiesu.kāds [slēpt]@inbox.lv

L Liepāja 2211 08.02.2022

Šī kundze ir stāvoklī.raksta 2 vīriešiem ka ir tēvi.
13 nedēļas.tēvs atsaucies.novembra vidus

D Don93 08.02.2022

Ir iespēja ar jums sazināties? E-pastu neredzu