Inčukalna veikals - Vīru zagle

Jā, jā tas nav Valentīndienas joks, bet tieši dzīves īstenība, šī jaukā smaidīgā pārdevēja zog, bet ne tikai naudu, SIEVĀM VĪRUS, jā, jā mīļas sievas pieskatat savus vīrus un nelaižat uz Inčukalna veikaliņu, lai Jums neiznāk tāpat, kā man, piedzīvojot vilšanos un tukšumu maciņā.Šī dāmīte meklē atbalsta plecu, tēlo mīļu, saprotošu, seksīgu un izpalīdzīgu kundzi, lai varētu izvilināt lielus naudas līdzekļus, pat nekaunoties šajā visā iesaistīt savus bērnus, manikulējot ar tiem. Tai vietā lai VEIKALĀ pievērstos laipnai pircēju apkalpošana, nekaunoties no sabiedrības acīm, uzved lugu(mīlas senārijs), arī darba devējs neuzskata par pienākumu pievērst uzmanību darba ņēmējas nekaunīgai rīcībai. Tādēļ gribu sabiedrībai darīt zināmu par šās nekaunīgās personas amorāliskām izdarībām, kura nekaunīgā veidā jauc ģimenes dzīvi, no visa tā nekaunoties, novēršoties no atbildības par savu rīcību. Pat viņas nemoka sirdsapziņas pārmetumi, vai tādai netīrai sievietei vispāri ir sirdsapziņa, nesaprotu, kā viņa var skatīties saviem tuvākiem acīs un, kā arī darba kolēģiem nav kauna uz visa tā noskatīties. Žēl, ka nav izdots tāds likuma pants, kas tādas sievietes varētu saukt pie atbildības, tādēļ,gribu lai to uzzina sabiedrība un nosoda, varbūt tad šī nekaunīgā kundze sapratīs savu rīcību, ko viņa dara !!! Nedarīšu zināmu viņas vārdu un uzvārdu, jo man žēl viņas nevainīgo ģimeni, tādēļ minēšu viņas tālr. Nr. 29784724, ja jau kādam īpaša interese, lai noskaidro pats, tas jau tagad vienkārši.

I

K kritikis 14 17.02.2014

Noprotu pēc rakstītā, šai sieviete vienkārši tādā veidā pelna naudu, viņai nevajadzētu strādāt veikalā, bet iet uz bordeli, nu ja tur būtu vairāki jaakalpo, bet te pietiek ar vienu muļķa āzi, kurš uztur viņas. Un kur nu tādām ir sirdsapziņa, tā jau viņai sveša lieta, un vēl jautājums vai tam pieminētajam vīrietim, arī tāda lieta, ka sirdsapzinā ir?

Latviešu tautas 17.02.2014

Pilnigi viss saskaņa ar latviešu mentalitāte - liekulība un krapšana!

K kritikis 14 19.02.2014

Es, ka fsihologs negribu komentēt, bet vēlētos dot padomu, ne katru dienu šādas tēmas tiek apspriestas, kaut tas notiek ar līdzcilvēkiem tik bieži, un viņi baidās kādam to izklāstīt, paturot sevī visu sāpi, gribu dot dažus padomus: 1) autorei- vai jūsu vīrietis ir jūs cienīgs, par šādu izturēšanos pret jums, un jums arī jāsaprot, ko jūs patreiz vēlaties vai saglabāt savu laulības dzīvi, vai vienkārši pārmācīt šīs nekaunīgās sāncenses?
2) pieminētajam vīrietim- vai esat apdomājis savu rīcību, jūs tak kadreiz esat šo sievieti izvēlējies, ka dzīvesbiedru un esat stājies laulībā, kur devat savu zvērastu, un vai esat pārliecināts, ka šis jaunais flirts nebūs tikai vienīgi jūsu izmantošana un tāda neliela sacīkšu pierādīšana( es varu nocelt), apdomājiet- ja šī sāncense būtu gribējusi sev rast dzīvesdraugu bez aprēķina, viņa vienkārši būtu atradusi brīvu vīrieti bez jebkādām saistībām.
3)un beidzot gribu vērsties pret pašas vaininieces, ne ar nosodījumu bet ar padomu, nu protams ne jau jūs viena vainīga, ja vīrietis būtu vairāk pievērsies ģimenes dzīvei, nebūtu sānsoļi, jūs kā sieviete - bērnu māte nosodāma šādi, kā varējāt šādu vīrieti pieņemt un pieņemt arī no viņa naudas līdzekļus, zinot par viņa ģimeni, un vai jūs uz šādu nelaimi gribat uzcelt savu laimes pili! Tā jums ļoti ātri sabruktu, pēc kāda laika jūs droši varu teikt būsiet autores vietā!
Ņemat vērā autorei ir tomēr tiesības par nodarīto morālo kaitējumu, pierādot apstākļus jūs iesūdzēt tiesā.