www.sudzibas.lv Inbox.lv reklāmas saturs un vēstījums

Inbox.lv - reklāmas saturs un vēstījums

Vai esiet kādreiz redzējuši NARKOTIKU REKLĀMU (extasy tablešu) līdz šim arī es to nebiju redzējis, bet Latvijā jau viss ir iespējams!
Liekas ka INBOX.lv atbildīgas personas ar vispār galvu nedraudzējas!
Atveru savu inboxu un ko es redzu - leģendarā DJ SASH reklāmas bannerī skaidri paradās un nepārprotami reklamējas extasy tabletes !!!
Es to vienkārši nespēju saprast! Tātad inbox.lv darbojas ar cilvēku zombēšanu - manuprāt tur kādam īstā vieta ir aiz restēm.
Kā gan mēs jaunākai paaudzei varam mācīt, ka narkotikas cilvēkiem ir kaitītgas, ja tepat visos monitoros inbox.lv tās skaidri un pilnīgi netraucēti reklamē elektroniskās mūzikas reklāmas laukumā!?

Pie kā ir jāvēršas lai šādas kriminālas darbības SODĪTU !?!

E Es 14.08.2008

Sākumā jau pie inbox.lv vadības...

M Mārtiņš 14.08.2008

Man liekas ka tai inbox.lv vadībai vajag kaut ko attiecīgu uzsūtīt - lai sataisa skandālu un VISIEM parāda ka darīt NEDRĪKST!

I Imants 15.08.2008

no inbox esmu atteicies dēļ viena iemesla - spams no pašiem inbox. yahoo vai hotmail pats neuzdrošinās nekad izsūtīt reklāmas savu pastkastu īpašniekiem

P piena 10.12.2008

arii taam speeleem kuras vinji liek ir nonjemtas autortiesiibas. par to ar vinjiem suudus vareetu sataisiit.

K Krotow 28.05.2009

Inbox.lv ar reklāmām ir pārcenties vispārākajā pakāpē, tas nav jaunums. Taču Mārtiņam kaut kas nav ar galvu. Vienu un to pašu tekstu postēt 3 reizes... :D