www.sudzibas.lv Inara Egle auklites darbs

Inara Egle - auklites darbs

Ja meklejat auklites darbu neiesaku so gimeni,atrodas baltezera.
Jau aprili ar meitenu mammu tika sarunats ka uz vasaru stradasu par aukliti 2 meitenem. Nostradajot 2 dienas jutos slikti,pacelas temperatura, protams jutos neerti jo cilveks rekinajas ar mani, zvanu,atvainojos ka nespesu rit ierasties, nakamaja diena rakstu ka ir labak,ja nav citu variantu varu atbraukt, uz ko sanemu diezgan agresivu,apvainojosu sms: Jus tacu esat slima, slima jau atnacat pie maniem berniem,sonedel berni ies uz bernudarzu un viss tada gara, neesmu konfikta cilveks, tapec vienkarsi uzrakstu ka ja busu vajadziga,rakstiet. Nedela gala, ar veselibu viss ok, domaju neuzbazisos, ja ar mani nesazinas varbut cilveks nevar pateikt ka mani pakalpojumi vairs nav vajadzigi, rakstu ka velos tikties un sanemt naudinu par nostradatam dienam, uz ko sanemu atkal apvainojosu atbili,citejot: Jus atnakat slima pie maziem berniem,tagad Jus vel prasat naudu par padarito darbu,ja Jus nevarat stradat pasakiet to godigi. Biju soka par uzrakstito, jo visa vasara man bija izplanota stradajot tiesi saja gimene. Uz manu jautajumu vai darbins turpinasies atbildi ta ari nesanemu...

T

Nandia 11.06.2013

Vecākiem nekas cits neatlika, kā ņemt un rīkoties - meklēt citu, kas pieskatīs bērnus un nečubināties ar jums it kā jūs pati būtu mazs bērns. Noslimojāt nu tad uzreiz vajadzēja ņemt un zvanīt nevis kautkādu nedēļu sazin ko gaidīt. Neuzbāzties?! Tas skan muļķīgi, jo vecāki bija uz jums likuši cerības un še tev, pēc slimošanas vēl nedēļu sazin ko gaidat.
Saprotams, ka vecāki ar jums nečunčināsies un nemīlināsies, jo viņus interesē tas, lai bērni nebūtu bez pieskatīšanas un nebūtu jājauc savi plāni un iespējams svarīgas darba lietas.
Neko sliktu vecāku sms nesaskatu, tikai tīri fakti - jūs slima bijāt ar bērni3m un vēl nezinkur nedēļu nezin ko gaidījāt. Bērnus jāpieskata ļoti punktuālām un atbildīgām auklītēm.

L lelde 11.06.2013

pilniba piekritu autorei, raksts ir par attieksmi, pie tam cik es saprotu vel mamma nevelejas maksat, PRETIGI, visi esam cilveki un visi ari slimojam,
biju lidziga situacija, kad berna mamma pec gadu auklesanas sms veida pazino ka rit nenakat, mes ejam uz darzinu, protam tas nav oficials darbs, bet vecakiem ir jarekinas ar auklitem

Nandia komentars izklausas neadekvats, lasiet sudzibu velreiz kamer nesapratisiet pareizi, tur ir skaidri teikts ka tika gan zvanits, gan rakstits,

M Mārrutks 18.06.2013

Nandia tāda sastresojusies, a vosj pati mīl nesamaksāt par darbu? Bet varbūt pie tik izcilas veselības, ka nezina vispār kas tas ir -slimot? Izlasi vispirms to ko taisies komentēt.