Ina (priekšnieka vietniece) - bezdarbniekos Talsos

Gribu izkratīt sirdi par nekulturālo apkalpošanu Talsu bezdarbniekos. Biju bezdarbniece kādu laiku un, tavu neražu, gribēju iet kursos, un tad tik sākās. Kabinetā, kur var runāt par kursiem sēž ļoti nekulturāla sieviete, kura visu laiku jaucas manā un otras darbinieces sarunā, vēl personīgi apvaino, ka mans rads esot dzērājs-vai tad nav nokāpis no korķa un tml. Kad nu visu to pacietu, nākot tuvāk kursu līguma slēgšanai, sāka aplinkus runāt, kajāprotas tak, jo kursos tāpat tikt nevar, kaut ko ta ka vajag.
Tiku kursos, bet katru reizi ejot atzīmēties jāpacieš personīgi uzbrukumi.
Izrādās, ka tādi uzbrukumi ir ļoti daudziem bezdarbniekiem. Ja Tev nav kāds labs pakalpojums viņai, tad noēdīs kā suni. Cik dzirdēju, ka darbinieki no šī kantora bēg kā žurkas, jo tādu psiholoģisku spiedienu izsmiešanas un nosodīšanas veidā normāls cilvēks negrib.
Kā var tāds cilvēks strādāt ar cilvēkiem???

ķ

A Andris 05.07.2008

...

P pēteris 05.07.2008

******

P partizans 23.11.2008

tas ir ne tikai talsos. cik esmu dzirdejis tad daudzos "bezdarbniekos" tu esi spiests klausities pazemojumus un pacietigi gaidit!!!

L Lepi 23.11.2008

Laikam veca resna padomju laiku govs sēž, jo tā laika cilvēki nevar izmainīt.