www.sudzibas.lv Ina Pavlovska LOR Drausmīga attieksme

Ina Pavlovska LOR ārsta privātprakse - Drausmīga attieksme

Vienkārši briesmīga persona! Šodien vairāk kā stundu pirms darba laika beigām iestājos rindā ar ģimenes ārsta nosūtījumu un akūtām ausu sāpēm. Pacietīgi gaidīju, kad tiks pieņmeti visi pacienti ar iepriekšējo pierakstu. Piebildīšu, ka esmu 6. Grūtniecības mēnesī un nedrīkstu lietot pretsāpju medikamentus. Tā nu es pacietīgi gaidīju rindā, mokoties sāpēs. No kabineta skanēja ārkārtīgi laipna sievietes balss, un es priecājos, ka tikšu pie jauka un, kā izlikās, saprotoša ārsta. Plkst. 14: 50 no kabineta izgāja pēdējais pacients. (darba laiks līdz 15: 00) piecēlos un pieklauvēju pie kabineta durvīm. Atverot durvis, daktere runāja pa telefonu un teica, lai uzgaidu. Turpināju gaidīt, kamēr, kā varēja dzirdēt, tika pabeigta telefonsaruna un uzkopts kabinets. Pēc aptuveni piecām minūtēm durvis atvērās, manā virzienā tika raidīts strups jautājums: ”ko vēlaties? ” atvēru muti, lai sāktu stāstīt, ka ļoti sāp auss, bet tā kā esmu grūtniece un nedrīkstu lietot pretsāpju medikamentus, būtu ļoti nepieciešama palīdzība vai vismaz konsultācija. Teicu, ka esmu pacietīgi gaidījusi stundu, bet daktere, tikko izdzirdējusi, ka nāku bez pieraksta, neturpināja uzklausīt manu bēdu stāstu un ārkārtīgi strikti un nelaipni noskaldīja, ka viņas darba laiks ir beidzies un pakalpojums pieejams tikai par maksu-35€. Lieki piebilst, ka, ja varētu atļauties tādu naudu maksāt par vienu vizīti, nebūtu gājusi pie ģimenes ārsta pēc nosūtījuma. Atbildēju, ka nevaru samaksāt, pēc kā sekoja: ”tad gaidiet rītu! ” un manā priekšā tika aizcirstas durvis. Jutos satriekta un pazemota! Nevienam nenovēlu sastapties ar šo personu un šādu attieksmi.

C

A AnvoyT 30.01.2018

Nepatīkami, bet vai pirms vizītes un norīkojuma saņemšanas piezvanījāt uz praksi un izstāstījāt situāciju, painteresējoties vai ārstam būs laiks Jūs pieņemt? Jāņem vērā, ka arī mediķi dzīvo savu privāto dzīvi un plāno savu laiku. Protams, auss sāpes nav joka lieta un pareizi darījāt, ka uzreiz meklējat palīdzību, jo ielaists iekaisums ausī var radīt neatgriezeniskas sekas t.sk. arī letālas. Ceru, ka pie kāda speciālista tomēr tikāt... Bet pirms vizītes tomēr būtu pieklājīgi par to informēt ārstu, lai noskaidrotu savas iespējas saņemt palīdzību arī šādos akūtos gadījumos.

C Chiepa123 30.01.2018

Nepiezvanīju,jo nezināju,pie kura ārsta varēšu tikt,par cik ģimenes ārsts strādāja tikai no 13:00 un arī tur bija jāgaida rindā un nebija paredzams,cikos dabūšu nosūtījumu.Reģistratūrā teica,ka pieņems,lai tikai eju un gaidu rindā.

C Chiepa123 30.01.2018

Pie speciālista netiku, jo kā izrādījās, dr. Pavlovska bija vienīgā, kura vēl tajā laikā strādāja. Turpinu mocīties sāpēs un gaidu rītdienu. Rīt gan iešu pie cita speciālista.

N natie 31.01.2018

Lidzjutibas Jums, ka ta sanaca, bet tada gadijuma ir jaiet uz slimnicu, uznemsana pienems jo LORs jau nestrada un viss, pie ta ka jus vel stavokli.